Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
03

    

Kapsül Ekstraktı

Yazan (admin) Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 03 Temmuz 2008 tarihinde eklenmistir.

Çoğu kullanıcımızdan aldığımız sorular doğrultusunda kapsül ve içeriğindeki ekstrakt formu hakkında bilgilendirme yapmak istedik.

Lida Kapsül, değişik 5 bitkinin öz haline getirilmiş “Buharlama veya Pres yöntemleri ile” ekstraktlarının karışımından oluşmaktadır.  Ekstrakt yapımı özveri isteyen ve mutlaka klinik çalışma gerektiren bir işlemdir. Bu işlemi başarıyla gerçekleştiren ve dünya kalite standartlarında hizmet veren Kunming Dali tesisleri, ekstraktları özenle çıkartmaktadır.

Lida’ nın etkili bir ürün olmasının başlıca sebebi de zaten ekstrakt formunda bir ürün olmasıdır. Bazı gıda takviyesi üreten firmaların tercih ettikleri bir ikinci yöntem de kurutulmuş olarak muhafaza edilen bitkilerin direkt olarak öğütme yöntemi ile un haline getirilip karıştırılarak pres yöntemiyle tablet haline yada toz formunda kapsül haline getirilmesidir. Bu yöntem ile üretilen gıda takviyeleri çok başarılı sonuçlar vermemektedir.

İçerik Rengi Nedir ?

Şüphesiz olarak ürün hakkındaki en büyük tartışmalardan biri de içerik ekstresinin rengi olmuştur. Bazı sahte Lida sürümlerinin kapsül içerisinde yeşil yada beyaz renklerde tozlar bulunmaktadır.

Orjinal Lida’ nın iç Ekstre formuna gelince;

Lida, içeriğindeki ekstrakt formunun Turunç Çiçeği ve Mandalina Lifi içermesi sebebiyle kahverengine yakın bir renkte olduğu bilinmektedir. Bu rengi tam olarak “açık kahverengi” olarak niteleyebiliriz. Açık kahverengi iç ekstresi bulunan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz. Aynen kutu formunda ve tasarımında olduğu gibi iç ekstrakt rengi de Lida’ nın orjinalliğini kanıtlayan eşsiz bir renktir. Bu ürünler mutlaka Kunming Dali fabrikasında üretilmiştir…


Comments:
melek on Temmuz 7th, 2008 at 11:06 #

korgo ücreti verilen fiyatlara dahil mi? hariç mi? bunu öğrenmek istiyorum

Editör on Temmuz 12th, 2008 at 15:21 #

Sayın Melek Hanım;

Taşıma ücretleri firmamıza aittir. Sipariş sayfasında belirtmiş olduğumuz fiyatlar dışında herhangi bir şekilde ek ücret talep edilmemektedir .

sibel on Ağustos 17th, 2008 at 11:59 #

şiparişi verdikten nekadar süre sonra dönüyorsunuz ve sipariş ne kadar süre içinde elimde olur

admin on Ağustos 18th, 2008 at 00:15 #

Siparişiniz kaydedildikten hemen sonra (Mesai içi ise anında / Mesai dışı ise ertesi gün mesai başlangıcında derhal) sizinle irtibata geçilir. İkamet ettiğiniz şehir ve semte göre 1-3 iş günü arasında ürününüz / ürünleriniz adresinize teslim edilir.

aslı on Eylül 10th, 2008 at 15:20 #

ilk kutuyu bitirdim ve altı kilo verdim.çok fazla yan etki görmedim hiçolmadı değil tansiyon biraz yükseliiyo en rahatsız edici etkisidekalp ritmindehılzanma ve uykusuzluk ama oda zamanla geçiyo.şikayetlri en asgariye indirmek için bol bol su için ve yemenizden kısmayın kesinlikle lida kullanmasak bile yeemek yimediğinz taktirdebu zaten bu yan etkiler görülcek eminim.özellikle meyva çok sık yidim öğünlerimi atlamadım ama eskisi gibi çok değil tabii zaten istesenizde yiyemiyosunuz zaten.6 kilo verdim ve çok iiyim şuan kilodan ziyade vücutta inanılmaz bi incelme söz konusu yoksa 6 kilo dah daha fazla vermiş gibi görünüyo vucudum.ikinci kutuya başladım şimdi 2 günde bir içiyorum sabitleme için ve hiçbişikayetim yok.ama kesinlikelşuna değinmek istiyorum eğer zayıf bi vücunuz varsa şımarıklık yapıta daha da zayıf olmak istiyorum diyenler kullanmasın ve yaş olarak 40 ve üzeri içemesin diyorum.şimdilik bu kadar tşkle lida görüşmek üzere:))

admin on Eylül 10th, 2008 at 18:22 #

Tavsiyeleriniz için teşekkür ederiz.

burcu on Kasım 11th, 2008 at 15:05 #

merhaba,daha önce lida kullanmıstım ve gozle gorulur kılo kaybım olmustu.2 yıl sonra tekrar kullanmak ıstıyorum fakat 2 farklı sıte orjınal oldugunu ıdda edıyor.bırı sızın sıtenız dıgerıde lida.gen.tr sıtesi.tabı bu arada fıyat farkıda var.orjınallıgı nasıl anlıycaz neye guvenıcez bıraz kafamız karıstı acıkcası.bızı bılgılendırırsenız memnun olucaz…

admin on Kasım 11th, 2008 at 17:57 #

Her iki sitede tarafımıza ait olmakla birlikte her iki ürün de orjinaldir. Ürünlerin biri İthalat iznine sahiptir ve bu sebepten fiyat farkı oluşmaktadır.

sibel on Ocak 1st, 2009 at 14:13 #

merhaba ben yaklasık 1 buçuk yıl önce lida kullanmıştım 12 kilo verdim çok hızlı bir biçimde ve çok memnundum ancak sonra kilomu sabitlemek ve bir kaç kilo daha vermek için 3 kutuya başladım ama o sanırım sahte lidaydı hiç bir etkisini görmedim içeriği beyzdı şimdi arkadaşım yıne bi kutu almıs onun içeriği de krem rengimsi normalde içinde kahve rengi taneckler olması gerekmiyomu lütfen bu konuda bilgi verebilirmisiniz bide bi sitede lida çayı hediye veriliyr aynı sizin ücretınızle acaba bu ürünün gercekliği ile ilgili ne düşünüyosunuz bide bu çayla ilgili bilgi verirmisiniz

admin on Ocak 1st, 2009 at 14:47 #

Sayın Sibel;

Orjinal ürünün iç ekstre rengi açık kahve (bej) rengidir.

Diğer web sitelerinde bulunan ürünlerle ilgili hiçbir şekilde bilgimiz bulunmamakta ve ne sattıkları hakkında fikrimizde bulunmamaktadır.

Meizi çay için açıklama;

KmDali’ nin 2. mucizesi!
Yunnan dağlarında yetişen mucize yabani çin çayının yüksek teknoloji ile harmanlanması ile Kunming Dali tesislerinde üretilen ve Lida DaiDaiHuaJiaoNang yosun kapsülü ile birlikte kullanıldığında, -Fabrikanın iddaasına göre 10- Kg. ve fazlası kilo şikayeti olan kişilerde günde 900 Gr. incelme!- sağlayan Sickle tohumu ve Tuckahoe bitkileriyle güçlendirilmiş harika bir üründür.

Kilolarınızdan zahmetsizce kurtulun!
Lida Meizi çay, Lida Yosun Kapsülü ile kombine biçimde kullanılabileceği gibi, yanlız başına da kullanılabilir. Her iki şekilde de sağlıklı ve yan etkisiz bir biçimde zahmetsizce zayıflamanıza olanak sağlar. Kapsül ile birlikte kullanıldığında zayıflamayı hızlandırır ve yan etkileri azaltır.

Ürün Bilgisi:
Ürün İsmi:
Lida Meizi Tea
İçeriği:
Yabani Çin Çayı, Sickle Tohumu, Tuckahoe
Paket:
25 x 2 Gr’ lik Demleme Poşeti
Kulanım:

Öğlen yemek arası yada tok karnına 1 fincan kaynar suya 1 demlik poşeti atılarak 5 dakika demlenir ve her gün 1 fincan içilir.

Saygılarımızla.

ecem on Şubat 4th, 2009 at 21:05 #

sizin yaptıgınız sahtekarlıkdan başka birşey degl bi aydır kullanıyorum k,lo filan veremedm 2. kutu bitmek üzeri insanları kandırmayın

ipek on Şubat 4th, 2009 at 21:22 #

bu bahasettiginiz çayıda kullanınca kesn sonuç alablirmiyim ve ücreti ne kadar

admin on Şubat 5th, 2009 at 00:42 #

Sayın İpek;

Meizi çaydan bahsediyor olmalısınız. Meizi’ de Kmdali’ nin ürettiği ve Lida kapsül ile birlikte kullanıldığında ürünün etkisini % 50 oranında arttırabilen bir üründür. Bardak poşeti şeklinde (Poşet çay formunda) ve kullanımı pratik bir üründür.

Saygılarımızla.

admin on Şubat 5th, 2009 at 00:49 #

Sayın Ecem;

Web sitemizde 600′ ü aşkın yorum bulunmakta ve şu ana dek bizi sahtekarlıkla suçlayan ilk kişisiniz.

Ürünü bizden temin edip etmediğinizi ve samimiyetinizin derecesini henüz bilmediğimiz için sizi ancak şu gibi bir yorumla karşılayabileceğiz;

Sonuç itibarıyla Lida’ da kul yapısı bir ürün, 600 kişi arasından 1 kişinin etki görmediğinden şikayet etmesi de normal karşılanacak bir durum.

Fakat “ben bu üründen etki göremedim, lütfen bana yardım ediniz!” gibi bir yorum ile dönmek varken, “sahtekarsınız” diyerek dönüş yapmanız da hiç hoş değil!
Bizleri “Sat, Kurtul!” mantığı ile çalışan bir takım web siteleri ile karıştırmayınız. Bizler kullanıcılarımıza eksiksiz destek vermekteyiz…

ipekk on Şubat 5th, 2009 at 18:14 #

merhaba lida aldm netden ama arkadşım hangi steden aldngını blmiyor yeşil koyu yeşil iki renkde kapsülü üstündede 0871-8335000 yazıo orjnl mi

admin on Şubat 5th, 2009 at 19:07 #

Elinizdeki ürün(ler) orjinaldir.

Saygılarımızla.

kelebek on Şubat 5th, 2009 at 21:01 #

selam. 3.02.2009 salı sitenizden aldığım lidaya başladım. sadece agız kuruluğu yapıyor bol su içirtiyor(bu da iyi bişey).Bu sabah tartıldım ve inanamadım 2 günde tam 1.5 kg vermişim, inanamadım ama öyle. Lida süper bir hap ama gerçekten admin’in dediği gibi doğru kullanana.Bide doğru siteden alana mucize bir arkadaş bu lida.
selamlar

kelebek on Şubat 6th, 2009 at 11:40 #

merhaba. Lida ile birlikte Termalgine plus 500 mg. kullanabilir miyim? baş ağrısı olunca). tskk.

ipek on Şubat 6th, 2009 at 20:39 #

teşşekkürler yanlız kilo veremedim bu konuda da yardmcı olurmusunuz bi kutu bitti

admin on Şubat 7th, 2009 at 02:38 #

Sayın kelebek;

500 Mg. lik bir ağrı kesiciyi Lida ile tavsiye edemeyiz. Lütfen kullanmayınız.

admin on Şubat 7th, 2009 at 02:47 #

Sayın ipek;

Önceden de belirttiğimiz gibi “mutlaka her Lida kullanan anında etki görebilir” gibi bir durum sözkonusu değil ve olamaz…

Düzenli kullanıma devam ediniz. Mutlaka bir noktada vücut direnciniz kırılacak ve yağlarınız vücuttan atılacaktır. Tabii kilo fazlanız var ise…

tuğçe on Mart 17th, 2009 at 13:31 #

bir kutunun içinde kaç tablet var ?

admin on Mart 17th, 2009 at 14:20 #

Sayın tuğçe;

Lida tablet değil, kapsül formunda bir ürün olup, 1 kutu 30 kapsül ihtiva eder.

derya on Mart 29th, 2009 at 03:50 #

lida yasaklanmıştı sağlık bakanlığı tarafından vbildiğim kadarıyla şimdi nasıl satılıyor daha önce bende kullandım korkmasam tekrar alacam ama

admin on Mart 30th, 2009 at 02:07 #

Sağlık Bakanlığı Lida ile hiçbir zaman ilgilenmedi, ilgilenemez de! Çünkü Lida, Sağlık Bakanlığı sorumluluğunda ve kapsamında olan bir ürün değil. Bitkisel besin takviyeleri Tarım ve Köyişleri Bakanlığı kontrolündedir. Bu gibi kesin bir yasak da sözkonusu değildir.

aslı on Nisan 12th, 2009 at 18:53 #

lıpıtor ıle bırlıkte kullanılabılrmı tskr

admin on Nisan 13th, 2009 at 00:06 #

Sayın aslı;

lıpıtor ile birlikte Lida kullanılması tavsiye edilmemektedir.

pınarrrrrrrr on Nisan 17th, 2009 at 13:46 #

daha önce aldığım lidanın kapsüllerinin üstünde yazılar rakamlar vardı şimdi sizden aldığım lidada ise bomboş üstünde hiç bişe yazmıyor
sanırım sahte!!!!!ayrıca üretim tarihi03.10.2009 bu ne ya 2009un 10cu ayımı?????????????

admin on Nisan 17th, 2009 at 22:24 #

pınar;

10 Mart 2009 üretim tarihli ürünlerden bahsediyoruz.

Bunun haricinde kapsül hakkında;

Bu açıklamamız geçmişte kalmış bir açıklamadır ve artık geçerliliği yoktur. “Orjinallik Kanıtı” kısmımızda da belirtildiği gibi yeni Lida ile birlikte artık tümüyle bir bitkisel ürün kullanıyoruz.

Nasıl mı ?

Eskiden standart olarak Lida kapsüllerinin dış muhafazasında (Kapsüllerde) jelatin maddesi kullanılmaktaydı. Jelatini pasta jölesi yapmak için kullanan siz hanımlar çok iyi bilirsiniz. Sığır kemiği tozu yada balık kılçığı tozu kullanılarak yapılan jelatin artık Lida’ da kullanılmıyor.

Bunun yerine “Vegetable” olarak tabir edilen bitkisel kapsüller kullanılmaktadır. Toksin madde içermeyen ağaçların yaprak ve bağlantı noktalarından elde edilen Vegetable kapsüller Jelatin ile aynı yoğunluğu taşımadığı için bir avantaj bir de dezavantaj ortaya çıkıyor.

Vegetable kapsüller midede Jelatin kapsüllere göre çok daha hızlı açılıyor, dolayısıyla etken maddesi kana daha hızlı karışıyor. Daha hızlı etki sağlıyor.

Dezavantaj ise eski Lida kullanıcıları için geçerli. Malesef vegetable kapsüllerin üzerine baskı yapılamamakta.

Durum bundan ibarettir ve korkulacak bir durum değildir.

Saygılar.

senem on Nisan 20th, 2009 at 00:48 #

ben bu sıteden lıdayı aldım ama kapsulun uzerınde hıcbısı yazmıyo sahtesını gondermıssınız bana bu konuda bı acıklama yaparmısınız yoksa baska yollardan mı hakkımı arıyım

admin on Nisan 20th, 2009 at 01:39 #

senem:

Konu hakkında daha önce de açıklama yaptık. 10 Mart 2009 tarihinde yapılan revizyonda kapsüllerde hayvansal jelatin yerine bitkisel jelatin (Vegetable Kapsül) kullanılmaya başlanmıştır. Vegetable kapsüller midede daha çabuk açılıp, etken maddenin kana daha çabuk karışmasını sağlamaktadır. Fakat yapısı gereği üzerine baskı yapılamadığı için kapsüller baskısız olarak üretilmektedir.

Saygılar.

pınarrrrrr on Nisan 20th, 2009 at 18:02 #

diğer açıklamanız için teşekkür edrim öncelikle.bira kalp çarpıntısı yapıyor 4.günüm spora gidiyorum ama bu ara bıraktım gen başlamayı düşünüyorum fakat aklımda bir soru işareti var spor nabzı arttırır lidadan dolayı bir çarpıntım var zaten ikisini bir arada uygulamam tehlikeli bir duruma yol açar mı ? benim iştahımda bir kapanma olmadı ayrıca bunu nasıl önliycem:((((bir arkadaşım lidayla 2 haftada 18 kilo verdi diğer yorumlara baktım bu kadar kimsede sanırım bu kadar etki göstermemiş bu nasıl oldu?

admin on Nisan 21st, 2009 at 00:06 #

pınarrrrrr;

Spor yapmanız sakıncalı bir duruma sebebiyet vermeyecektir. Tokluk hissi hemen hemen her kullanıcıda görülmektedir fakat görülmemesi zayıflayamayacağınız anlamına gelmiyor. 18 Kg. den çok daha fazla netice alan kullanıcılar da oldu. Burada herkez yorum yazamıyor fakat biz 35-40 Kg. arası netice alan kişileri de tanıyoruz.

pınarrrrrrrr on Nisan 21st, 2009 at 01:23 #

tabiki daha fazla netice alanlar vardır arkadaşım 2 haftada 15 günde yani 15 kapsülle 18 kilo verdi bu kadar kısa sürede verilmesinden bahsediyorum ve bir yıldırda kilosu aynı bende öyle olsun isterim ama?????????

yeşim on Nisan 21st, 2009 at 02:41 #

Açık kahverengi iç ekstresi bulunan ürünleri güvenle kullanabilirsiniz demişsiniz.ürünü sipariş ettiğim zaman iç ekstresi açık kahverengi çıkmaz ise yeni bir ürünle değişim yaparımısınız.teşeküler

admin on Nisan 21st, 2009 at 12:57 #

yeşim;

Elimizde bahsettiğiniz ürünlerden başka herhangi bir ürün zaten bulunmamakta. Bu sebepten ötürü garanti verebiliriz.

Teşekkürler.

sedef on Nisan 27th, 2009 at 23:36 #

28 yaşında 158 boyunda ve 70 kiloyum yakşalık 18 kilo fazlam var 3 tane doğum yaptım ve fazla kilolardan kurtulamadım lidayı almak istiyorum daha önce hiç kullanmadım ama eskiden çıkan haberlerden dolayıda tedirginim nasıl kullanmam ve kaç kutu kullanmam gerekir

admin on Nisan 29th, 2009 at 06:54 #

sedef;

18 Kg. fazlanız için toplamda 3 kutuluk kullanım yeterli olacaktır.

Teşekkürler.

nilgün on Mayıs 9th, 2009 at 09:39 #

çok önemli bişey sormak istiyorum annem 53 yaşında ve 2 gün önce beraber aldık lidayı annemin kilosu 90 falan şimdi korkuyorum annemde herhangi bi sorun olurmu die lütfen yardımcı olurmusunuz bana çok tedirgin oldum şimdi

admin on Mayıs 9th, 2009 at 15:06 #

nilgün;

Kalp damar sisteminde herhangi bir sorun yada tansiyon sorunu olmayan, migren yada hipertiroidi rahatsızı olmayan 65 yaşına kadar her kimse ürünü kullanabilir.

Saygılar.

s.senturk on Mayıs 14th, 2009 at 12:42 #

merhabalar bundan 1 ay öncede lida kullanmaya başladım faydasını gördüm fakat 2 kutuyu sipariş verdigimde kutu değişmişti ve orjinallik garantisi veren resimler yayınlamışsınız kutu birebir aynıydı fakat kapsüllerin üzerinde olan arma ve seri nolar yoktu eger incelerseniz orjinallik garantisi için verdiginiz sitede kapsüllerin üzerinde seri nolar var ve şimdi aldıgım bu ürünün sahte olup olmadığında emin degilim ayrıca siparişide bu siteden verdim tşk. iyi calışmalar

admin on Mayıs 15th, 2009 at 02:54 #

s.senturk;

Ürünün kutu ve iç tasarımı yakın zamanda değişti. Defalarca açıklama yaptık fakat incelemeden yorum yapıyorsunuz. Kutu revizyonu sonrasında kapsüller artık vegetable olarak değiştirildi. Vegetable bitkisel içerikli kapsül anlamında ve malesef bu kapsüllerin üzerine baskı yapılamıyor.

Eskiden ise balık jelatini kullanılmaktaydı.

Teşekkürler.

muharrem özbayram on Ekim 15th, 2009 at 22:12 #

arkadaşlar bende lida kulanıcısıyım benim satışla hiç bir alakam yok yemin ederim lida kullanalı 10 gün oldu rejimle birlikte tam gaz tam konsatrasyonla 4 kg verdim bilgisayardan lida yorumlarını okuyorum mutive oluyorum yani hoşuma giyor dedimya ben faydasını gördüm herkese tavsiye ederim ama bazı kendilerini bilmez insanlar ilaca iftira atıyor sahtekarlar dolandırıcılar ********* vs.acaba kullandıkları lida gercekmi ben lida aldım nasılsa zayıflıcam elinde sonunda gelsin yemekler gitsin porsiyonlar tatlılar kebaplar içkiler kızatmalar yaglı yemekler bir çok şey 1 kutu bitti 2 kutu bitti 1 gr bile veremedim ve sonra dolandırıcılar sahtekarllar eee siz böyle yaparanız lida napsın lida yardımcı olmasan o sana yardımcı olurmu demi lütfen karalama yapmayın bir sorununuz varsa bili yetkililere tel açın konuşun gerekirse içinizi boşatın bana iyi geldi allah var fayda gördügüm bir ürünüde kötülenmeseni istemem fayda etmiyorsa demek yanlış birşeyler varki fayda görmüyorsunuz rejiminizi diyetinizi hayatınızı bir gözden geçirin derim hadi saglıcakla.

admin on Ekim 16th, 2009 at 22:41 #

muharrem özbayram;

3 farklı konuda 3 farklı yorumunuz olmuş. Başarınızla gurur duyuyoruz ve tebrik ediyoruz fakat bu yazınızda biraz sert gitmişsiniz 🙂 Biraz sansürlemek zorunda kaldık lakin söylediklerinizin büyük kısmında da haklısınız.

Saygılar, Sağlıklı zayıflamalar…

muharrem on Ekim 18th, 2009 at 20:21 #

lida gerçektende iştamı kesti güzel bir ürün sabah kalktıgımda bitkinlik keyifsizlik agrısızı ama lida içince düzeliyorum ne bileyim bana çok iyi geliyor sanki agrı kesici gibi sabah ları uyanmayı hiç sevmezdim şimdi kendilimden kalkıyorum çok dinçim birde solunum yollarını çok iyi açıyor hani nasıl desem bir insanın gözü kaşı seker ya kıpır kıpır olurya aynısı benim sırtıma belime bacaklarıma oluyor ama rahatlıyorum hoşumada gidiyor hem işta kesiyor hemde hastalıgınız var ise çok iyi geliyor iyikide tanışmışım bu ilaçla ama ideal kiloma ulaşana kadar sonra yediklerime çok dikkat etcem obur cabur yemek insanı obezite hastalıgı yapıyor ben bunu anladım bilinçli tüketelim birde kullanılması yasak olan şeyleri duymadım sakın alkol almayın midede direk kalıyor bagırsaklardan geçmiyor direk şişiriyor ve kusuyorsunuz mide tarip oldu sabah oldu kayısı üzüm bitki çayı daha yeni kendime geldim bi daha asla lida ile alkol almam

yağmur on Ekim 4th, 2012 at 09:19 #

ben 2006 lida kullanıcısıyım çokta memnun kalmıştım taki 2010 lidalarına kadar lida kullnamayı bıraktım frklı bir ürün kullndım faydasını gördüm ama nedendir bilinmez bir üründen fayda alıyorsunuz aldığınız firma bir kaç ay sonra elimizde yok deyip farklı öneriler getiriyor bendede aynen böyle oldu firma bana lidayı önerdi guya sözüm ona 2008 lidasıymı biz insanlar da hemen inanıyoruz ürünü kabul etim lida geldi am yeşil beyaz kapsülde neymiş 2008 bu şekildeymiş ben hiç ratslamadım dedim ama nafile bildikerini okuyorlar sizede sormak istiyorum böyle bir lida varmı lütfen yorumda bulunursanız sevinirim

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.