Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
11

    

Karbonhidrat Tüketimi ve Lida Hapı

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Gıda Alternatifleri kategorisine 11 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Karbonhidrat Tüketimi ve LidaEğer sayılarla uğraşmaktan hoşlanmayan biriyseniz, prosedür sizin için daha da basit olacaktır. Karbonhidrat tüketiminizi, verdiğiniz kilolar fark edilemez gelene dek arttırabilir ve sonra yeniden bu seviyeden başlayabilirsiniz. Ne kadar salata ve sebze yediğinizi görebilir, belirli miktarlarla ilgili iyi bir göze sahipseniz hiçbir sorun yaşamazsınız.

Burada kafa karıştırabilecek bir nokta herkesin KKD’nin üzerine çıkmadığı halde hiç kilo vermediği dönemler yaşamasıdır. KKD’yi sağlıklı bir şekilde belirlemek için birkaç haftanın hiç kilo vermeden geçmesini beklemek gerekir. Bu diyetin bir özelliği zamana karşı yarışmayı gerektirmemesidir.

Vermek istediğiniz hemen bütün kiloları verdikten sonra, birkaç hafta ya da bazı kişiler için iki ay süren  Lida ile Kilo Vermeye Devam, yine çok önemli bir aşama olan Lida yosun kapsülü programına geçeceksiniz. Bunu İdeal Kiloyu Korumak için diyeti izleyecek. İdeal kiloyu korumak için Lida hapı yeniden kilo almaya başlamadan tüketebileceğiniz en yüksek karbonhidrat miktarını içerecek.

Kafein, şeker, buğday ve kan şekeri düzeyini kolayca değiştirebilen diğer yiyecekler bu yiyeceklerden en sabıkalı olanları. Lida semptomları değişiklik gösteriyor. Lida ilk kullanımında bitkinlik, halsizlik, çarpıntı, baş ağrısı  bu semptomlar arasında sayılabilir. İyi haber, çekilme sürecinin üç gün içinde tamamlanması.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.