Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
14

    

Karışık Beslenmenin Getirdiği Zararlar

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 14 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

Karışık beslenmeKan grubu B olanların sindirim sistemleri güçlü enzimlere sahiptir. Deyim yerinde ise B gruplarının asitleri taşın üstüne damıtılsa onu bile eritir. Onların sindirim mekanizmasını da motor benzetmemiz üzerinden değerlendirirsek, B’ ler için motorin/mazot kullanan motorlar kategorisi en iyi örnek olurdu herhalde.

Türklerin göçebe yaşadıkları devirdeki esas kan grubunun B olduğuna dair araştırma sonuçları var. Anadolu’ ya gelmeden önce, Türklerin ekserisi ‘B’ grubundan etobur yapıda idi. Zamanla her ırk gibi farklı kavimlerle karışarak değişik kan grupları ve mizaçlarının oluşması Türk ırkı için de gerçekleşmiştir.

B kan grubundan olanların motorunun güçlü oluşundan kaynaklansa gerek en uzun yaşayanlar da bu gruptan çıkar. Sağlıklı olarak zayıflamak için lida kapsül’ den destek almanız uygun olacaktır. Tabi özellikle karışık beslenmenin getirdiği arazlardan kendini koruyanlar, aynı zamanda sağlıklı bir ömür sürerler. Ben kendi gözlemlerime dayanarak (tabii Anadolu’ daki mantılı, iskenderli, döner ekmek ayranlı beslenme kültürünü esas alarak söylüyorum) diyebilirim ki kan grubu A olup da seksenini geçmiş insan hemen hemen hiç görmedim. Beslenme kültürüne bağlı olarak alınan kilolar için lida diyet kapsülü kullanmak gerekebilir.

Seksen yaşını geçmiş olanların yarısı sıfırdır, yarısı B… Doksanı geçmiş olanlann yüzde otuzu Sıfır ise yüzde 70′ i B’dir. Yüze ulaşmış olanlann yüzde 80-85′ i B grubundan olanlardır. Tabii ki temel esas B grubuna mensup olmak değildir sadece. B grubuna mensup olup aynı zamanda doğru beslenmektir esas… Doğru beslenmek lida kapsül kullanımı sırasında da çok önemlidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.