Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
07

    

Karnımın Şişkinliğini Lida ile Nasıl Yendim?

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Sağlıklı Beslenme kategorisine 07 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

İşim gereği sık sık uçak yolculuğu yapıyorum. Birkaç aydır her hafta sonu en az 6 saatimi uçaklarda harcıyordum ve karnımın şişkinliğinden çok şikâyetçiydim! Bu şişkinlik Lida orjinal ürünü ile tanışana kadar da sürdü malesef. Cuma öğleden sonraya düz bir belle başlayıp cuma gecesi yatağa 3 aylık hamile görüntüsüyle giriyordum. Zamanla sindirim sistemim tam düzelmeye başladığında pazar gecesi yine 10 bin metre yukarda oluyordum.

Dört günlük şişkinlik giderici programın içindeki gıdaları birkaç hafta süresince tükettikten sonra, sonunda artık bu sorunu halletmiştim.

Bol bol su içtim, cips yerine taze ve kuru meyveler yedim, tuzlu kuruyemişler yerine tuzsuzları tercih ettim. Lida kapsül ile desteklediğim diyetimde birkaç küçük değişikliğin yarattığı farklılık inanılmazdı!

Bir litre su 1,5 kg ağırlığındadır fakat eğer bir litre su içerseniz 1,5 kilo artmazsınız. Bununla birlikte geçici olarak tartı 1,5 kilo fazla gösterir, bunun nedeni böbreklerinizin suyu emmesidir. Tartıya çıktığınızda tüm ağırlığınız ölçülür içtiğiniz su, birkaç saat önce yediğiniz sindirilmemiş yiyecekler, sindirim sisteminiz boyunca henüz işlemini bitirmemiş fazlalık gıdalar, kaslarınız, iskeletiniz, vücut yağınız ve (eğer varsa) üzerinizdeki giysiler.

Tartıda gördüğümüz kilo dalgalanmalarının çoğu bizim akışkan yapımızla alakalıdır, çünkü bu saatten saate, günden güne farklılaşan değişkenlerdir. Eğer su içerseniz kolayca 2 kilo daha ağır olabilirsiniz ve hastalık nedeniyle su kaybederseniz 2 kilo daha az ağır olabilirsiniz. Fakat Lida zayıflama ürünü ile bu farklılıklar da sözkonusu değildir. Bununla birlikte beden yağlarınızdaki değişiklikler daha yavaştır ve kalorilerle kontrol edilir.

Fazladan 3500 kalori yarım kilo beden yağı oluşturur. Eğer bedeninizin bir günde yakabileceğinden 700 kalori fazla alırsanız yarım kilo ağırlaşırsınız. Bunu pazartesiden itibaren 5 gün boyunca yaparsanız cuma günü yarım kilo fazla yağa sahip olursunuz. (Bunu önemsiz görmeyin, 2 paket tereyağına eşittir!) Terazideki ağırlık devamlı değişirken beden yağının yarım kilo artması için birkaç gün oburluk yapmalısınız. Terazi yağ konusunda su kadar kesin sonuç vermez!


Comments:
gülay kınalı on Mayıs 7th, 2010 at 22:16 #

Lida ile ilgili gerçekten inanılmaz bir ürün. Onca diyet ve sporla gram veremeyen ben, 2 kutu lida ile 6 kg vermiştim. Hem de hiç bir yan etki ile karşılaşmadan.

Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.