Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
18

    

Karşı Cins ile ilişkiler ve Lida Diyeti

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 18 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Karşı Cins ile ilişkiler ve Lida DiyetiOn sekiz ile yirmi yedi yaş aralığında, dış dünyayı ve karşı cinsi tanımak konusunda daha cüretkar girişimlerde bulunmaya başlarız. Tek başımıza yaşamaya ve kendi hayat amacımızı bulmaya giriştiğimiz bu dönem kendi küçük hedeflerinden ve küçük başarısızlıklarla oluşturduğumuz deneyimlerden meydana gelmektedir.

Lida kullanan ve yirmi yedi ile otuz altı yaş aralığında, artık kendi yaşamımızı kurmaya hazır hale geliriz. Uzun hayat amacımız bu yaşlarımızda artık kendini tümüyle görünür hale getirir. Başka bir insanla hayat kurmaya ve sorumluluk almaya hazır olduğumuz bu dönem, aynı zamanda uzun hayatımız boyunca ihtiyaç duyduğumuz maddi ve manevi birikimlerimizi de yapmaya başladığımız bir dönemdir.

Lida zayıflama hapı otuz altı ile kırk beş yaş arasındaki dönemde, o ana kadar yaşadığımız hayatı bir kez daha gözden geçirir, hayatımızın hangi alanlarına çeki düzen vererek hayat amacımıza doğru nasıl ilerleyeceğimizi anlamaya başlarız.

Kırk beş ile elli dört yaş arasındaki dönemde, kendi içimize çekilir ve dikkatimizi yavaş yavaş içsel dünyaya, maddi dünyanın ötesindeki alana yönlendirmeye başlarız. Bu dönemde hayat amacımız artık kendini net bir şekilde bize belli etmiştir ve bu hayat amacına doğru kesin adımlar atmaya başlamışızdır.

Lida diyet kapsülü hayatlarının bu dönemine kadar varoluş amaçlarını bulamamış insanlar için bu dönem çok önemli bir fırsat sunar. Bununla birlikte, bu şekilde adlandırmasak da hayat amacımız üzerinde daha ciddi çalışma kararlılığında olduğumuz bu dönem, eğer bu girişim konusunda deneyimsizsek kendimizi yanlış yollarda kaybetme tehlikesini de beraberinde getirmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.