Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
09

    

Kas Artışı Nasıl Sağlanır?

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 09 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Kas artışı nasıl sağlanırKilo artışı için kullanılan ve günümüzde sporcuların özellikle de güç, direnç ve vücut sporları ile uğraşan sporcuların rağbet ettikleri preparatlara ilave olarak lida kullanımı kilo vermenizi sağlar. Bunların başında “anabolizanlar ve doping” adlı kısımda da belirtmiş olduğumuz üzere büyüme hormonu ile anabolizan steroidler gelmektedir. Bu takviyeleri lida ile beraber kullanmadan önce doktorunuza danışın. Tekrar hatırlayacak olursak, insan büyüme hormonu karbonhidrat ve yağ metabolizmasını hızlandırarak kemik”Ve kas dokuların kitlesel artışını sağlayan ve beynin ön pitüiter bezi tarafından salgılanan bir hormondur. Üzerindeki çalışmalar, özellikle 1990′ lı yıllardan itibaren hakkındaki bir çok soruyu açıklığa kavuşturmuştur.

Bu hormonun kas hücrelerinin beslenmesini artırdığı, kas hücrelerinde yağ ve proteini daha fazla depolatarak onları daha fazla çoğaltıp büyüttükleri ve bu şekilde kasların kitlesel olarak artışını sağladıkları kabul edilmekteydi. Ancak artık insan büyüme hormonunun, kas hücrelerinin çoğalmasını, beslenerek büyümelerini ve kasların bu şekilde artış gösterdiğini değil, bu hormonun sadece kas hücreleri arasında bulunan kollogen adlı bağ dokuyu geliştirerek kas artışı sağladığını biliyoruz. Yağ dokusunu azaltmak ve kas dokusunu artırmak için ise lida bitkisel kapsül kullanılmaktadır. Fakat bu hususda dikkat etmeniz gereken şey sahte lida kullanmamaktır.

İnsan büyüme hormonu ile yapılan enjeksiyonları takiben, bireyin protein metabolizmasında, kas protein sentezi hızında ve kas hücrelerinin boyutlarında her hangi bir değişme olmaz. Diğer tarafta, bu kas hücrelerini birbirine bağlayan kollogen bağ dokusunun hücreleri çoğalır. Bu bağ doku hücrelerinin çoğalmasına ve lida kullanımına bağlı olarak büyümesi, haliyle kası da büyütmekte ve kaslanmayı hızlandırmış olmaktadır. Bu açıklamaya göre büyüme hormonunun gerçek manada kaslanma yapıp yapmadığı da tartışma götürür. Zira ifade ettiğimiz üzere gelişen kas hücreleri değil, bunlar arasındaki bağlayıcı dokudur. Bu dokular lida tarafından desteklenmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.