Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
14

    

Kas Gelişimi İçin Lida Zayıflama Hapı

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Zayıflama Hapı kategorisine 14 Şubat 2011 tarihinde eklenmistir.

Kas Gelişimi İçin Lida Zayıflama HapıBöyle doğal ve kendiliğinden gelişen bir faaliyetin karmaşıklığını hayal etmek çok güç. Bilimkurgu robotlarında yürümeyi sağlamak ya da motor yetersizliği olanlara yardım etmek için sibernetikte çok büyük yatırımlar gerekmiştir. Dahası yürüyüşe en çok dahil olan kaslar, bedenin en büyük “yük taşıyıcıları”dır ve en çok kaloriyi onlar Lida form hapı ile beraber yakarlar.Uzun yürüyüşleri sevmiyorsanız eğer size kilo vermek için Lida kapsül kullanmayı tavsiye ediyoruz.

Yürüyüşe en çok dahil olan kaslar:

  • Dörtbaşlı kaslar. Bacakların üst kısmının ön tarafında yer alırlar ve vücudun en büyük kaslarıdırlar. Kalça ve bacağı kaldırıp ileri doğru iterler.
  • Diz arkası kirişleri. Bacağın üst kısmının arka tarafındadırlar ve bacağımzı arkaya doğru hareket ettirirler.
  • Kalça kasları. Çok güçlü ve hacimli bu kasların görevi adımın arkaya doğru hareketini tamamlamaktır. Bu kas kütlelerinin sarkması, öncelikli fonksiyonları -yani yürüyüş- için yeterince kullanılmadıklarını gösterir.
  • Karın kasları. İleri doğru atılan her adımda gerildikleri için yürüyüşe aktif katkı sağlarlar.
  • Baldır kasları. Daha ufak ve daha lifli olmakla birlikte, adım attığınızda en çok kullandığınız kaslar arasındadırlar.

Katkıda bulunan ikinci derece kaslar:

  • Leğen bölgesinin denge sağlayan kasları. Leğen kemiğinin çevresinde vücudun ayakta dururken yıkılmamasını sağlayan kastan bir taç oluştururlar. Dışarı çeken kas, içeri çeken kas, ön taraftaki karın kasları ve arkadaki omurga kasları.
  • Baldır kaslarının ön tarafında yer alan simetrik tibialis anterior kasları. Adım attığınız zaman düz kalmamaları ya da yere sürtmemeleri için ayağınızı havaya kaldıran kaslar. Yürüyüş bu kasları büyük ölçüde geliştirir.
  • Kol ve omuz kasları. Diğerlerine göre daha az katkı sağlayan ama Kuzey Yürüyüşü gibi, spor amaçlı yürüyüşleride büyük ölçüde kullanılabilen kaslar.

Çoğu kalori tüketici olan bütün bu kasları ve Lida tableti aynı anda kullanıyor olmamız neden bu kadar çok kalori yaktığımızı gösterir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.