Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
31

    

Kas Yapanlar Lida Kullanabilir mi?

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Orjinal ve Sahte Lida, Sağlıklı Beslenme kategorisine 31 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Kas yapanlar lida kullanabilir miYüzlerce çalışmada da gösterildiği gibi omega 3 yağ asitleri ve Lida form hapı, obezitenin yanı sıra kalp hastalığına karşı da koruma sağlarlar. Omega 3 yağ asitleri yüksek kolesterol ve yüksek tansiyonu düşürebilir ve yüksek trigliserit düzeylerini azaltarak kan pıhtılarını önleyebilirler. Omega3 açısından zengin keten tohumu yağıyla ilgili başka iyi haberler de var. Bu yağ Lida diyetlerinde sıklıkla tüketilmelidir. Son zamanlarda, omega 3 yağ asitlerinin, homosistein adlı proteinin kandaki seviyesini düşürebildiği keşfedilmiştir. Yüksek homosistein seviyesinin, kalp hastalıkları açısından büyük bir risk faktörü olduğu düşünülmektedir. Lida ile düzenli spor yaptığınız takdirde daha hızlı kilo verirsiniz.

Vücutçular, keten tohumu yağı tamamlayıcılarının ve Lida kapsül’ ün dayanıklılıklarını artırdığını ve idmandan sonra daha çabuk toparlanabilmelerini sağladığını iddia ediyorlar. Keten tohumu doğal bir antioksidan içeriyor ve bu sayede de yorgun kasları daha hızlı bir şekilde kendine getirebiliyor. Ayrıca, Lida anti iltihapsal etkisi de kas ağrısının azalmasına yardımcı oluyor.

Keten tohumu yağının olumsuz yanı ise kullanımının kolay olmamasıdır. Fakat Lida zayıflama kapsülü’ nün kullanımı çok kolaydır. Keten tohumu yağı çok dayanıksızdır; bu yüzden de eğer uygun bir şekilde işlenmemişse, hızla bozulur. Her gün keten tohumu yağı hapı almak, keten tohumu yağının faydalarından yararlanmanın en zahmetsiz yoludur.

Kanseröz tümörlerin gelişimini baskılar. İltihabı azaltır.Kalp hastalığı riskini artırabilen yağ anormalliklerini düzenler. Hormon seviyelerini düzenler.Yemeklerle birlikte, her gün üç adet 1000 mg’lik kapsül alın.

Forskolin, Hint Ayurveda tıp sisteminde kullanılan Coleus forsholi bitkisinden elde edilen bir ekstredir. Coleus forsholi asırlardır, kalp hastalığı, sedef hastalığı ve uykusuzluk sorunları için kullanılıyor. Forskolin, özellikle Hindistan’da yapılan binlerce çalışmaya konu olmuştur. Günümüzde Hintli doktorlar, forskolini, yüksek kan basıncı, angina ve kalp yetmezliği (kalp kasları, kanı yeterli miktarda pompalayamayacak kadar zayıftır) tedavisinde kullanıyorlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.