Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
21

    

Kendi Diyetinizi Lida ile Oluşturun

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 21 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Kendi Diyetinizi Lida ile OluşturunLida ile Leemvenhoek, arıların iğneleri üzerine yaptığı gözlemlerini 1673 yılından başlayarak Londra’da yeni İngiliz Kraliyet Cemiyeti’ne (Royal Society) mektuplaşma yoluyla 50 yıl boyunca aktardı. Mektupları Felemenkçe’den İngilizce’ye ve Latince’ye çevrilerek Royal Society Philosophical Transactions adlı dergide yayımlandı.  Bu mektuplar,  bakteriler, tek hücreliler (protozoa), alyuvarlar, sperm hayvancığı, haşerelerdeki tek bir yiyecek için burunda bulunan özelleşmiş yapılar, bitkilerin iç yapıları, kas hücrelerindeki şerit lifler, pirelerin yaşam döngüsü, eşeysiz üreme (partenojenez), gut tofüsünün ürik asit kristalleri ve daha fazlası hakkında ilk betimlemeleri içermekteydi. Canlıların hareketsiz maddelerden ortaya çıktığı fikrini, başka bir ifadeyle “kendiliğinden türemeyi” iddia etmişti.

Lida diyet hapı 7 Eylül 1674 tarihli mektubunda, göldeki yeşil charophteleri, su yosunlarını, kavuşur su yosunlarını (sipirojir) şöyle tarif etmiştir: “Yılan gibi kıvrılan sıralı yeşil çizgiler yaklaşık bir saç kılı kalınlığında birbirine bağlı küçük yeşil küreciklerden oluşmuş”

17 Eylül 1683 tarihli mektubunda, kendi dişinden ve ağzını nadiren temizleyen bir adamın dişinden aldığı plak tabakası gözlemlerini anlatmıştır. Burada gördüklerini şöyle betimlemiştir: “Şimdiye kadar hiç görmediğim kadar çevik.

Lida zayıflama hapı kullananlar “Şu Anki Hastalık Öyküsü”, en temel şikayetten yola çıkar; kurulan bir düzenekle, hastanın ağzından çıkan kelimeler, hastalığın fark edilmesini sağlayan belirtiler, başka bir deyişle hastayı hekime getiren neden, başlangıç noktasıdır. Bunu “Şu Anki Hastalığın Öyküsü” izler. “Standart Veri Tabanı” ise “Şu Anki Hastalık Geçmişi”, “Önceki Hastalık Öyküsü”, “Sosyal Geçmiş, Aile Geçmişi” ile “Sistemlerin Gözden Geçirilmesi”nden oluşur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.