Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
22

    

Kendini Şişman Hissedenlere Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 22 Eylül 2011 tarihinde eklenmistir.

Kendini şişman hissedenlere lidaBütün şeker tutkunlarının ve lida kapsül kullanıcılarının şunu anlaması gerekiyor: Bu anlık zevkin nedeni şekerin düşmesinden kaynaklanıyor, şeker düşmeseydi tersi meydana gelmezdi. Şeker bağımlılarının hissettiği zevkin derecesi bir illüzyon ve bunu ancak bayağı açık fikirli bir insan görebilir.

Şeker hastalığı olanların lida kapsül kullanmaları sakıncalıdır. Ama bu şeker illüzyonu hiç göze çarpmadığı ve dikkat çekilene kadar pek çok insan göremeyeceği için, şeker tüketiminde kendine izin vermeyenler sıkıcı umutsuzlar gibi görülüyor. Diyabet hastalarının lida kapsül kullanarak zayıflamak yerine egzersiz ve uygun bir diyetle zayıflamaları saha uygundur.

Aktris Halle Berry belki de en sağlıklı beslenenlerden biri, ne var ki o yediklerini ve içtiklerini seçtiği için sıkıcı olarak nitelendiriliyor. OK! dergisinin eklerinden birinde Halle şöyle demiş: “Sağlıklı besleniyorum ve kızarmış besinler yemiyorum. Şekeri sadece meyve ve sebzelerden alıyorum.”

Ve dergi onun bu açıklamasına şöyle bir yorum yapmış: “Üff…sıkıcı!” Ama nasıl oluyor da rafine şeker tüketmediği için sıkıcı olunuyor? Rafine şeker tüketimi lida form hapı kullanımı sırasında uzak durulması gereken bir davranıştır. İşte, bu çeşit mantıksız bir yorum rafine şeker tüketmenin bir şekilde heyecanlı ve eğlenceli olduğu yönündeki yanlış inancı güçlendirmeye yardım ediyor. Aynı şekilde reklamlar da, “Bu ölçülemez bir zevk” ya da belirli yiyecekler için “sizi cennete götürecek” ya da “teşekkürler Crunchy bugün Cuma” diyerek bunu destekliyor.

Sizi bilmem ama ben bir şeye sinirlendiğim zaman dünyadaki bütün şekerli gıdaları yiyebilirim, ama hâlâ sinirliyimdir. Tek fark şimdi bir de suçlu, şişman ve endişeli hissediyor olmamdır. Eğer sizde kendinizi şişman hissediyorsanız zayıflamaya lida kullanarak başlayabilirsiniz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.