Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
23

    

Kendinizi Lida ile Tutun

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 23 Mayıs 2010 tarihinde eklenmistir.

Yemek EngeliBir büfenin karşısında, güzelim yemeklere direnememekten korkuyorsanız, resmi yemeğe gitmeden önce katı yumurta ya da bir parça peynir yiyin. Ayrıca yanınıza küçük peynirler almayı alışkanlık edinin. (Gerektiğinde bu küçük şeyler öğleye yakın ya da öğleden sonra midenizin “kazınmasını” engeller). Örneğin lifçe zengin bir elma da olabilir. Bu tarz yiyecekler Lida ile faydalı sonuçlar verir. Çocuklar için ikindi kahvaltısı gereklidir; yemekleriniz iyi hazırlanmış, özellikle protein ve lifçe zenginse, öğün aralarında acıkmazsınız.

Ne olursa olsun, tatmakla atıştırmayı birbiriyle kesinlikle karıştırmayın! Dostlarınıza davet edilmişseniz, seçme şansınız kesinlikle daha zor; çünkü kurnazlıklarınız sonuç vermez.

Bu dostlar belki iyi tanıdığınız insanlar olabilir. Aile bireyleri arasında bile aynı şekilde davranmalısınız. O zaman fırsattan yararlanıp onlardan, gizlice neler bulunduğunu öğrenin, öncelikle ne yiyeceğinizi sorun, açıklama yapmaktan kaçınmayın.

Ev sahiplerinizle fazla yakın değilseniz, son anda karar vermek zorunda kalırsınız. Bu davet kuraldışı nitelikteyse, o zaman yemekler de öyle olur. Size çoğunlukla pirinç, mısır ya da patates çıkarırlarsa, şaşırmayın.

Ciğer ezmesi varsa, hiç çekinmeyin çünkü içinde iyi yağlar bulunduğundan, tamamen yiyebilirsiniz. Aman, ne olur size ikram edilen tostu yemeyin, çünkü ekmeği zorunlu olarak beyaz undan yapılır. Yemeniz için sizi lida varken kimse zorlayamaz. Hatta görgü kuralları bile.

Güzel bir peynirli puf böreği ikram edilirse, içinde un olsa da herkes gibi siz de yiyin. Ancak bir bahaneyle aşırıya kaçmayın sakın. Üç tane alarak durumu ciddileştirmeyin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.