Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
07

    

Keyifli Yiyecekler ve Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 07 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Keyifli Yiyecekler ve Lida KapsülLida yosun hapı görüşmeden sonra, her bir anahtar fikri kendisinden hemen önce ve hemen sonra söylenenlerle ilişkilendiriliyor. Sonuç olarak önümüzde, en alt basamağında en spesifik çağrışımcırın yer aldığı ve derece derece söz konusu keyif yiyeceğinin tatmin etmeye yardımcı olduğu daha genel ihtiyaçlara doğru giden bir merdiven diyagram beliriyor.

Lida zayıflama hapı keyif yiyeceği görüşmelerini yaşları 22 ile 78 arasında değişen 411 yetişkinle yaptık. İnsanların yiyeceklerin keyif yiyeceği haline gelmesine dair öne sürdükleri yüzlerce özel sebep olsa da, bu sebeplerin daha ilginç olan iki tanesi, 1 yiyecekle olan geçmiş ilişkiler ve 2 kişilikle özdeşleştirme ile ilgiliydi. İşte buna bir örnek.

Lida kapsül en sevdiği keyif yiyeceği, içine küçük bir paket M&M’s karıştırılmış bir kâse patlamış mısır olan, 40’lı yaşlarındaki Teresa’yı ele alalım. Kendisine bunu neden sevdiğini soracak olsaydınız, tuzlu ve tatlı karşıtlığının ortaya hoş bir lezzet çıkardığını söylerdi. “Bu senin için neden önemli?” diye soracak olsaydınız, daha az yediğini ve daha az suçluluk duyduğunu, dolayısıyla kendisini mutlu ve rahat hissettiğini söylerdi. Ayrıca, bu yiyeceği hazırlamanın kolay olduğunu ve kendisini “tuhaf bir şekilde” evcimen hissettirdiğini de söyleyebilirdi. Biraz daha zorlamayla, kendisinin ve kocasının o zamanki erkek arkadaşı bu yiyeceği üniversite yıllarında yaptığını ve bunun zamanla bir tür kişisel; başka deyişle “gizli” atıştırma haline geldiğini de öğrenebilirdik.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.