Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
05

    

Kilo Alımına Neden Olan Faktörler

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri kategorisine 05 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

Kilo alımına neden olan faktörlerTatlıyı hiçbir haliyle sevmeyen insan sayısı oldukça azdır. Sevmeyenler bile farkında olmadan her hazır yiyeceğin içinde bulunan şekeri vücutlarına sokar. “Vücudumun şekere ihtiyacı var. Tatlı yemeliyim” deriz bazen. Fakat lida kapsül kullanımı sırasında tatlı tüketiminden mümkün olduğu kadar uzak durun.

Oysa her besin vücutta şekere (glikoza) dönüşür. Ayrıca beyaz şekere hiç mi hiç ihtiyacımız yok. Beyaz (rafine) şekere 1750 yılında İngiltere’ de çok pahalı olduğu ve az üretildiği için “beyaz altın” denildiğini biliyor musunuz? Bu tip şekerler kilo alımına neden olacağı için lida kapsül ile önlem almak gerekir.

On dördüncü yüzyılda fahiş fiyata satıldığı için İngiliz aristokratlar tarafından günümüzdeki kokain gibi burundan çekerek kullanıldığını öğrenmek sizi şaşırtır mı? (İngiltere’de yarım kilo şekerin fiyatı o dönemde bir işçinin bir yıllık gelirine eşitti.) Rafine şeker ancak “rafine” insanlar tarafından kullanılabilen lüks bir madde idi. Lida kullanımı sırasında rafine şeker tüketiminden uzak durun.

Ravnskov, tıp dünyasının ve ilaç firmalarının iyi sağdığı “kutsal inek” lerinden birine dokunuyor, hayvansal gıda tüketen toplumlardaki yüksek kalp hastalıkları ile yüksek et tüketimi arasındaki bağda araştırma konusu için seçilen toplumların bir kesitinin nasıl seçildiğini ve istatistiklerin nasıl çarpıtıldığını anlatıyor… ve bu sadece kitabın başlangıcını oluşturuyor.

İlaç firmalarının kolesterolü düşüren mucize ilacı Statin ile ve ilacı savunan hatta kalp hastası olmayan kişilere bile öneren doktorlara nasıl bir ödeme yapıldığını tüm kanıtlarıyla ortaya koyuyor. Bu ilaçlar lida ile beraber kullanılmadan önce doktora danışılmalıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.