Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
18

    

Kilo Alıp Verme Döngüsüne Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Beslenme kategorisine 18 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Kilo alıp vermeSadece kilo vermek amacıyla değil zihninizi iyileştirmek için de lida kapsül kullanmaya çalışın. Zayıflamanın öncelikli hedefiniz olmasına rağmen, kilolar kalçalarınızı terk etmeden önce, bağımlılığınızdan kurtulmak zorundasınız. Yiyeceğe duyulan kontrol dışı açlık zihninizde başlar, bedeninizde değil. Zihniniz histerik bir şekilde yiyeceği kaparken, mideniz genellikle “Lütfen, artık yeter” diye inliyordur.

Bu döngüyü kırmanın tek yolu, onu yıkmaktır. Kaygınızı gerçekten yatıştırmanın tek yolu, onu yok etmektir. Histerinizi sakinleştirmenin tek yolu, onun ötesine geçip içsel huzurun kaynağına ulaşmaktır. Sizi oraya götürecek ve orada tutacak kadar kuvvetli tek zayıflama desteği, lida form hapı‘  dır.

Birçok insan Tanrı’ ya bir felaket vurduğu zaman seslenir ama yapılacak akıllıca şey O’ na daha felaket gelmeden seslenmektir. Sadece arabanız çukura girdiğinde dua etmeyin; park yerinden ayrılmadan önce dua edin. Lida kapsül yalnızca kilo problemi görüldükten sonra sizi rahatlatan şey değil, aynı zamanda problemleri uzak tutmaya yarayan önleyici bir tedbirdir. Korku kendini İlahi’ ye değil ölümlüye bağlayabildiğinden, ödeviniz fani zihninizi İlahi Zihne uyarlamaktır.

Lida diyetine başladığınızda, kendi dışınızdaki bir güce seslenmiyorsunuz. İçinizde yaşayan bir güce sesleniyorsunuz. Kutsal Ruh her şeyin içinde yatan bir yetkinliktir; hem karmaşaya karşı korur hem de karmaşa olduğunda yeniden uyumu öne sürer. Kutsal Ruh kilonuzu mükemmel yapar, çünkü o her şeyi mükemmel yapar. Siz İlahi olan her şeye daha fazla dikkat ve ilgi göstermeye başladıkça, kilonuz yaşamınızın İlahi hak düzende yer alacak birçok alanından biridir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.