Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
23

    

Kilo Alma Sebepleri

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 23 Kasım 2012 tarihinde eklenmistir.

Kilo alma sebepleriKimi kola içer, kimi ayran, kimi meyve suyu, kimi su… kimi ise alkollü içki… Kimi kırmızı ete, kimi tavuğa bayılır… kimi ise eve her gün balık taşıyıp, “hadi Hanım, ben aldım… ayıklaması senden…” deyip eşine saç baş yoldurtur… Kimi sofrada birkaç dakikadan fazla kalamaz… kimi ise oturdu mu kalkmak bilmez… Bu tip beslenme şekli kilo almayı tetikler. Bu sebeple kilolara karşı lida bitkisel kapsül kullanmak gerekir.

“Diyetçiler Limon Satacak” sözcüklerinin ne bir kehanet, ne de bir şaka olduğu ortaya çıkacak… obezite “Salgınının, anoreksiya mentale ve bulimia nervosa hastalıklarının… belinin tam orta yerine okkalı bir kazma iniverecektir. Yaşamınızı siz yaşıyor, neler yapıp neler yapmadığınızı da siz biliyorsunuz. Acıkmanızı bekleme kararı aldığınız günden bu yana olanları şöyle bir gözden geçirmeniz, “nedeni” bulmanızı sağlayabilir. Kilo alma nedeniniz fazla yemek ise kilo vermeniz lida ile daha kolay olacaktır.

İsterseniz, “en yakınlarına kilo sabotajcıları” gözüyle bakmak ahlaki açıdan doğru, dostlukları ve aile ilişkilerini “geliştirici” bir tutum mudur, iyi bir şey midir?” gibi sosyopsikolocik (ama biraz da ekonomik) sorgulamaları şimdilik erteleyip (biz başka bir kitaba, siz de paşa gönlünüz ne zaman isterse’ye)… Çeşitli sebeplere bağlı olarak alınan kilolar lida hapı ile verilebilir. Son zamanlarda en sık kullanılan kilo verme yöntemi lida kapsül kullanımıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.