Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
04

    

Kilo Alma Verme Döngüsüne Lida’ yla Son

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 04 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo alma verme döngüsüne lida yla sonBelli bir noktaya kadar kilo verildikten sonra tartı takılıp kalınca sinirler gerilir, tahammül azalır, beslenme uzmanı ziyaretleri tam o bırakılmayacak noktada bırakılır ve tüm verilen kilolar geri alınıverir. Bu noktada lida form hapı yardımı ile kilo verme devam eder. Tartıda ilk 12 kg fazla göründüğünde, “Nasıl olsa veririm” denir, hayat devam eder, ama çok geçmeden tartıyla genç kızımızın arasında soğuk rüzgârlar esmeye başlar. Tartılma hamlesi durmadan ertelenir ya da ibre biraz yükseldiğinde yok “Âdet dönemim yakın, şişkinlik var”, yok ‘Tuvalete çıkamadım”, yok “Çok uykusuzum” gibi gerekçeler sıralanır bir bir.

Verdiği tüm kiloları geri aldığını fark edince de bir vazgeçmişlik haline girer. İşte bu dönem, tam da bu dönem tüm dünyadan intikam alırcasına yeme dönemidir. Tüm diyetlere karşı savaş açılmış gibidir. Tartılar da diyetler de düşmandır. Taa ki diğer bir kilo verme girişimine kadar… Taa ki bir başka pazartesiye kadar… Bu aşamadan itibaren lida kullanmak diyetinizi tekrar düzene sokar. Sizde düzenli bir diyet istiyorsanız lida desteği almalısınız.

Böylece kilo verme döngüsü başlar kadınlar için… Erkekler için de dünya tozpembe değildir tabii. Temel kaygıları zayıf olmak ya da olmamak, yemek ya da yememek ikilemlerinden daha karmaşıktır çoğunlukla. Fakat erkeklerde lida kullanarak zayıflayabilir. Bedenleriyle ilgili ilk kaygıları seslerinin kalınlaşması ve boylarının uzaması olsa da, çok zayıf ya da kilolu olmak da onları mutsuz edebilir. Uzun boy ve kaslı bir vücut en ideal beden şeklidir. Bu dönemde uyku düzeni ve ideal kilo birbirleriyle yakından ilişkilidir. Spor salonuna yazılıp ağırlıklar altında boyu kısaltmadan kaslanmaya çalışmak, canları istemese de zorla yemek erkeklerin ideal vücudu yakalamaktaki ilk sınavlarıdır.

Kızlar kendilerini üst sınıftaki erkeklere beğendirmeye çalışırken, onlar kendi yaşlarındaki kızların gözüne girmek için “büyük gösterme” çabası içine girerler. Kızlar küçüldükçe küçülmek isterken, erkekler de büyümek için uğraş verirler. Yalnız bu durum ileriki yıllarda yerini göbeklenmeme kaygısına bırakır ve erkekleri kilo alma-verme döngüsünde kadınlarla buluşturur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.