Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
30

    

Kilo Almamızın Başlıca Nedenleri

Yazan (admin) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 30 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Kilo almamızın başıca sebebi yakabileceğimizden fazla gıda almaktır. Bu fazla alınan gıdalar, vücutta yağ olarak depolanır ve istenmeyen kilolar oluşur. Özellikle Türk kadınlarının genetik fiziksel yapısı gereği, istenmeyen bu kilolar;  göbek, karın, kalça ve basende birikir. Fazla kilolardan kurtulmak için onlarca yöntem sıralayabiliriz.  Aç kalarak girilen diyetlerle sonuca ulaşmak kolay değildir. Yorucu egzersizler de düzenli yapılmadığı takdirde kas ağrısından başka bir işe yaramaz. Zayıflamak için en etkili ve yaygın yöntem zayıflama haplarıdır.

Zayıflama hapları,  içeriğindeki bitkisel ve doğal unsurlar sayesinde kilo vermede kadınların en büyük yardımcısı haline gelmiştir. Lida zayıflama kapsülü, dokuz farklı bitkisel öz içerir ve yüzde yüz doğaldır. Vücutta yağ depolanmasını engelleyen formülü sayesinde kilo almanızı engellerken, biriken yağları da eritmenizi sağlar. İçerdiği her bitkinin vücudumuz için ayrı ayrı faydaları vardır. Kimyasal madde içermediği için gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Lida’ nın iştah azaltan ve tok tutan özelliği ile daha az yiyecek tüketir ve daha az kalori almış olursunuz. Besinlerden aldığınız enerji azaldığı halde Lida’nın takviye içeriği sayesinde gün boyu canlı ve zinde olur, kaliteli bir yaşam sürersiniz. Lida diyet ve egzersizlerin yarattığı kronik yorgunluğa da neden olmadan kolayca kilo vermenizi sağlar.

Obezite, günümüzün kronikleşmiş en önemli rahatsızlıklarındandır. Obezite, vücuttaki yağ oranının yüzde yirmileri geçmesiyle gelişen aşırı kilo alma durumudur. Türkiye’de obezite,  şehirlerde yüzde 23.8,  kırsalda 19.6’ ya ulaşmıştır.  Obezite, aslında, çocukluktan gelen yanlış beslenme alışkanlıklarından kaynaklanır. Erişkinliğe geçildiğinde şehir yaşamı, yoğun iş temposu ve yemek yemek için vakit bulamama gibi nedenler bizi fast food denilen yeme alışkanlığına iter. Lida yalnızca zayıflama hapı değil, aynı zamanda yeme içme alışkanlıklarınızı da değiştirecek bir sağlıklı yaşam formudur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.