Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
09

    

Kilo Almaya Lida ile Son!

İnsan bedeni kilo almaya ve bunu ne olursa olsun, korumaya programlıdır. Bu programın değişmez ilkesini kırabilecek güçte olan tek etmen Orjinal Lida‘ dır. Hayatta kalmamız buna bağlıdır. Bu bilimsel gerçekle yüzleşene kadar asla sağlıklı bir kiloya ulaşıp bu kiloda kalamayız. Hem doktorlar hem de tüketiciler obezite salgınının nedeninin aşırı yeme ve oburluk olduğuna inanıyor. İşte bunun önüne “özellikle abur cubur tüketimi” Lida’ nın mükemmel tok tutucu özelliği sayesinde kolayca geçilebiliyor. Bilim ise farklı bir öykü sunuyor: Aşırı kilolu olmak sizin suçunuz değil! Biz buna inanamadık. Çünkü kilolu olan bir kişi kendinden sorumludur.

Kuvvetli genetik güçler hayatta kalma davranışımızı kontrol eder. Kilo problemimizin temelinde bunlar vardır. Kilo sorunu Lida kullanıcısı için hiç önemli olmamalıdır. Kilo vermek Lida ile çok kolaydır. Bedenimiz fırsat oldukça daha çok yemek ve kilo almak üzere onlarca molekül üretirken Lida beynimizin açlık hissetmemizi sağlayan kısmına direkt müdahale ederek bu duyguyu yokederek işe başlar.

Dahası, gıda endüstrisi ve devletimiz de bu yeme çılgınlığını körüklüyor. Nasıl tehlike karşısında dehşete kapılmadan duramıyorsak, bu içgüdüsel tepkileri değiştirmeyi de bekleyemeyiz. Bunu sadece Lida ile engelleyebilir, önüne set çekebiliriz.

Yüz binlerce yıl nesiller boyu yiyecek kıtlığı şartlarında evrim geçirdik. Yeme davranışımızı kontrol eden genler ve moleküller o zamanlarda biçimlendi. DNA’ mız yaban ortamlarda yiyecek toplamacılığı yaptığımız zamanlarda yağ biriktirmek üzere tasarımlandı. İşte içinde olduğumuz bu modern çağda da yine doğa bunun önüne geçebilecek mucize formülü bize bahşetti ve ortaya Lida çıkıverdi.

Bedenin kilo kontrol sistemleri kilo vermek için değil, kilo almak üzere şekillendi. Bedenimiz ve DNA’ mız gıda bolluğunda değil, kıtlık ortamında evrildi. Bu gerçeği gözardı etmek hem sağlığımız hem de bel çevremiz için tehlikelidir. Bu gerçekleri benimseyip Lida kullanımına böyle başlarsak hakkımızda daha hayırlı olur.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.