Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
11

    

Kilo Almayla Mücadele Etmek

Yazan (eRiL) Lida' nın Alternatif Etkileri, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 11 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Kilo Almayla Mucadele Etmekİdeal Kiloyu Koruma gıda takviyesi Lida’ ya başladığımıza göre ideal kilonuza kavuşmuş olduğunuzu biliyoruz. Büyük olasılıkla artık ketojenik diyet uygulamıyorsunuz. İncelen insanlar kilo vermeye çalışmazlar ve yağ yakmazlar. Kritik Karbonhidrat Düzeyi’nin üzerindedirler.

Oysa gözden kaçırdıkları bir nokta vardır; her an bir sonraki düzeye, yani kilo almaya başlayacakları karbonhidrat düzeyine geçebilirler. Ortalama metabolik dirence sahip bir insanın 40 ve 60 gram karbonhidrat arasında kalması gerekir. 40 gramdan fazla yemek onun daha fazla kilo vermesini ve aşırı zayıf olmasını, 60 gramdan az yemesi de yeniden kilo almasını engeller.

Bu ideal kiloda karbonhidrat alımı son derece dengelidir. Ancak elbette hiçbir şey aynı kalmaz. Hayatın kendisi bir değişim olduğundan kilonuzda aşağı ve yukarı küçük oynamalar olabilir. Kilonuzu korumanın en iyi yolu olayların kontrolünüzden çıkmasına izin vermemektir.

Bunun için size günlük kayıt tutmanızı öneriyorum. Böylece ideal kilonuzun 3 kilo ya da daha fazla üzerine çıktığınızda durumu hemen fark edebilir, gerekli tedbirleri alabilirsiniz.

Fazla kilonuz olduğunu fark ettiğinizde tedbir almayı ertelemeyin. Yılbaşı, doğum günü ya da tatil gibi nedenlerle böyle bir ertelemeye gittiğinizde fazla kilolarınızın üç katına çıktığını görürsünüz. Bu yüzden beklemek yerine harekete geçin.

Yapmanız gereken şey çok basit: Lida Yunnan yosunu uygulamanız yeterli. Bunun için diyetin Tanışma safhasına dönebilirsiniz. Aldığınız bütün kiloları vermeden önce İdeal Kiloyu Koruma diyetine dönmeyin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.