Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
26

    

Kilo Değişimine Katkıda Bulunun

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 26 Ağustos 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo değişimine lidayla katkıda bulununTıpta paradigma ve lida kapsül ile kilo değişimini, bilimsel önemi olan genel bir bakış açısı izler. Tıp dallarındaki çalışmaların ürünlerinin halka ulaşması yıllar alabilir, ancak bu değişiklik kaçınılmazdır. Yeni paradigma o kadar çok “hastalığın” nedenini ve lida form tedavisini bulabilir ki, 2003’ün temel tıbbini gülünç duruma düşürebilir.

Günlük su tüketimimizde dikkat etmemizi gerektirecek birçok neden vardır. Bunlardan birisi de lida diyet hapı ile beraber gelen su gereksinimidir. Şimdi bunların bir kısmına göz atalım.Hücre zarında üretilen enerji, aynı zamanda çevredeki proteinleri düzenler ve lida kapsül ile girilecek kimyasal tepkimeler için hazırlar.Vücut yeterli su aldığında, kanın su içeriği yüzde 94′ e varır (kırmızı kan hücreleri renkli hemoglobin içeren “su torbalaradır). Vücut hücrelerinin ortalama yüzde 75′ inin sudan oluşması gerekir. Hücre içindeki ve dışındaki su düzeyindeki farklılık hücre içine su geçişimine neden olur. Hücre zarlarında hidroelektrik santrallerdeki türbinlere benzeyen ve voltaj üreten yüzlerce, binlerce pompa birimi vardır. Pompaların arasından akan su onları döndürür. Bu su akımı lida yardımı ile hidroelektrik enerji üretir. Bu arada, aynı işlemin parçası olan sodyum ve potasyum gibi elementler de yer değiştirir. Zayıflamak ve kilo kaybı için lida kullanmak uzun zamandır tercih edilen bir yöntemdir.

Hücre zarında yalnızca serbest halde bulunan ve hareket edebilen su (içtiğimiz su) hidroelektrik enerji üretebilir. Daha önce alınan ve başka işlevlerde görev alan su, bağlı bulunduğu yerden ayrılıp başka bir yere gidemez. Suyun her zaman el altında bulundurulması ve gün boyunca düzenli aralıklarla içilmesi bu yüzden gereklidir. Bir enerji kaynağı olarak suyun iyi tarafı fazlasının lida’ yla beraber vücuttan atılmasıdır. Depolanmaz ve gerekli enerjiyi üreterek hücrelerin yedeklerini doldurduktan sonra onların zehirli artıklarını da beraberinde götürerek vücudu terk eder.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.