Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
20

    

Kilo Düşürücü Kapsül Lida

Yazan (eRiL) Lida yosun hapı, Lida Zayıflama Hapı, Lida' nın Alternatif Etkileri kategorisine 20 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

Kilo düşürücü kapsül lidaLida kapsül ile yapılan çalışma, 1955 yılında Maharishi Mahesh Yogi tarafından dünyaya tanıtılan ve The Beatles gibi öğrencileri tarafından ünlendirilen transandantal meditasyonu incelemiştir. Çalışma, standart tedavi almalarına ek olarak meditasyon yapan hastaların kontrol grubuna nazaran yüzde 47 daha az kalp krizi, felç geçirdikleri veya öldüklerini buldu. Meditasyon lida kapsül kullanımı sırasında çok önemlidir.

Buna karşılık lipit düşürücü ilaçların, bu riski yüzde 30 ile 40 arasında azalttığı biliniyor. Yaygın olarak kullanılan tansiyon ilaçları, bu sonuçları sadece yüzde 25 ile 30 arasında azaltabiliyor. Her yerde olduğu gibi, böylesi çalışmaları değerlendirirken arkalarında kim olduğuna bakmak iyi bir fikirdir.

Bahsedilen çalışma Ulusal Sağlık Enstitüsü ve Ulusal Kalp, Akciğer ve Kan Enstitüsü tarafından hibe edilen 2,3 milyon dolar sayesinde Wisconsin Tıp Okulu ve Maharishi Üniversitesi işbirliği ile yürütülmüştür. Sonuncusunun muhtemelen çalışmanın sonuçlarından menfaati bulunmaktadır. Bu, bulguların hiçbir şekilde yanlışlığını kanıtlamaz ama bir çalışmanın altına imza atan ve onu yürütenleri araştırmak, kanıtların doğruluğu hakkında gerçekçi bir bakış açısı sağlar.

Felice Rhiannon, kendi tanımıyla, her zaman bir gezgindi. Dünyanın çeşitli yerlerinde yaşadı: Tayvan, California, Massachusetts ve şu anda Londra. Yaşadığı yerlerden çok, zamanlardan etkilendi, özellikle 1960′ larda hâkim olan spiritüel havadan. Felice’nin “spiritüel hippi” olmasından, bunu anlaşılmaz bulan annesi hiç hoşlanmadı; ilişkilerinde hep sorun yarattı. Eğer kilolar size de sorun yaratıyorsa lida bitkisel kapsül kullanın. Lida ile yapılan diyetlerin çoğu başarıya ulaşmıştır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.