Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
26

    

Kilo ile Bozulan Denge için Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 26 Ekim 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo ile bozulan denge için lidaŞimdi ister kendi sağlıklı kilodaki tam boy resmini seç, ister bedeninin ideal kilosunu kendisine yakın bulduğun bir arkadaşının tam boy resmini seç, ister hayran olduğun “gerçek” bir kişinin tam boy resmini seç. Bu resme şimdiki yüzünü yapıştır.Bu resmi çoğalt. Seni motive etmesi için. Cüzdanına koy; enerjisinin seni beslemesi için. Başucuna koy; sabah ilk uyandığında ilk gördüğün olması için. Bu motivasyon yöntemi lida ile uygulanan zayıflama programlarında çok önemli bir yere sahiptir.

Şu ana kadar geçmişten geleceğe yolculuk yaptık. Bu yolculuğu adım adım yaptık. Eğer istediğin gibi yol almadıysan geriye dön ve ihtiyaç duyduğun ya da kendine dürüst olmadığını şimdi fark ettiğin basamaklara yeniden dön. Bu süreç içinde beslenme ve egzersizlerini ne kadar düzenli yaptığını düşün. Eğer bu egzersizleri düzenli yapmadıysan lida kullanmaya devam et. Hayatının bu süreçte ne kadar stresli olduğunu düşün.

Stres, sağlığını doğrudan etkiler. Bu seçimleri yapmaktan seni durduran bir şeyler var mı? Stresin sadece seni endişelendiren bir şey olduğunu düşünüyorsan yanılıyorsun. Belli miktarda stres sana enerji verir. Buna östres yani iyi stres denir. Evliğe hazırlanmak gibi, yeni bir işe başlamak gibi, çocuğun doğumuna hazırlanmak gibi heyecan içeren stresler östres sınıfına girer. Fazla stres seni çökertir. Üzüntü, endişe duyguları yaşatan, seni çökerten strese de distres deniliyor. Stres yoğunluğu lida form hapı kullanımı sırasında dikkat edilmesi gereken önemli bir unsurdur.

Bu tür stres, hayatın senden talepleri senin bu talepleri karşılama yeteneğini aştığında oluşur. Bu durumda sağlığın ve zihinsel dengen bozulur. Kilo ile bozulan fiziksel dengenin tekrar düzeltilmesi için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır. Bu ve her aşamada düzenli lida kullanımı çok önemli bir faktör haline gelmektedir. Bu stres uzun süreli olduğunda bağışıklık sistemin zayıflar ve her türlü hastalığa açık hale gelirsin. Akşam haberlerini izlemek bile zayıf bünyede zarar verir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.