Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
02

    

Kilo Kontrolü Nasıl Sağlanır ?

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri kategorisine 02 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Orjinal Lida, Diyet

Lida ile yaşam boyu sürecek kilo kontrolü için en iyi yol, düzenli egzersiz ve uygun diyet tüketmektir. Çabuk kilo verdiren diyetler, gereksinim duyulan besin öğelerini karşılamaktan uzaktır. Zaten Lida’ nın oldukça hızlı bir optimal zayıflama sürecine vesile olduğunu düşündüğümüzde çok ağır bir diyet uygulamaya zaten gerek yoktur.

Aşırı ağır diyette bir diğer sorun yeme alışkanlıkları ve yaşam tarzında değişiklik oluşturulmadığı için nadiren kalıcı kilo kaybı ile sonuçlanmaktadır. Ayrıca; amenore, uyku bozuklukları, kabızlık, ishal (laksatif kullananlarda), erken doyma hissi, karın ağrıları, soğuğa tahammülsüzlük gibi belirtiler görülmektedir. Hafif diyet uygulamaları ile zayıflamanızın akışını Lida’ ya bırakmanız daha sağlıklı olacaktır. Zira ağır  diyet yapmak bazal metabolizma hızını düşürdüğü için her yeni diyet uygulaması ile daha zor kilo verilmektedir.

Düşük enerjili kısa süreli zayıflama diyetlerinde de çok hızlı ağırlık kaybı olur. Bu durum vücudun kendini yeni koşullara ayarlaması ve uyum sağlamasıdır. Zaman içerisinde vücut daha az enerji sağlayarak enerji tasarrufuna başlamaktadır. Bu nedenle kısa süreli, hızlı zayıflama diyetleri yerine Lida destekli ve hatalı alışkanlıkların düzeltildiği uzun süreli zayıflama programları tercih edilmelidir.

Düşük karbonhidrat, yüksek protein içeren diyetler uygulandığında proteinlerden enerji sağlanmaya çalışılmakta, böylece kas dokusu kaybı olmaktadır. Bu tip diyetler Lida ile tavsiye edilmemektedir.

Kilo verildikten sonra yeniden kilo alımının önlenmesi veya kilo veremeyen obez kişilerde daha fazla kilo alımının engellenmesi de yine Lida ile kesin olarak çözülebilmektedir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.