Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
01

    

Kilo Kontrolü ve Lida Gücü

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida yosun hapı kategorisine 01 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo kontrolüKilo vermek kadar kiloyu korumakta çok önemlidir. İnsanların en başta yapmış olduğu tercihler arasında dengesiz besleme ön plandadır. Halbuki beslenmeyi düzeltiklerinde kilo alma gibi bir korkuları olmayacaktır. Diyet sırasında aç kalmak zayıflatmaz, aksine kilo almanıza neden olur. Nerekeye kadar bir insan aç durabilir ki hiç düşündünüz mü bunu tabiki de hayır.

Aslında lida kapsüllerini kullanmayı deneseler bu sorunlar ile asla ve asla karşılaşmayacaklar. Düzenli olarak lida kapsüllerini kullanmaya başladıkları anda etkisini hemen görerek zayıflamayı başaracaklar. Lida form hapı ciddi anlamda insanlara çok güzel bir fırsat veriyor.

Cildimiz devamlı yenilenir. Cildimizin normal yenilebilmesi, çalışabilmesi ve sağlıklı kalabilmesi için, tüm organlarımız gibi cildimizin de yeterli beslenmesi ve bakımı şarttır. Kuvvetlendirme yüz temizlendikten sonra gevşer; gevşemiş halde ise tüm gece kalması doğru değildir. Yüz ve boyna kuvvetlendirici, toplayıcı bir losyonun sürülmesi gerekir.

Zayıflamak için kendinize doğru beslenme tarzı yaratmalısınız. Dengesiz beslenerek sağlığınızdan olmayın. Bu losyon, gevşemiş cildi toparlar; yorgunluğunu giderir ve cilde ferahlık verir.1 Kuvvetlendirici olarak, cilt tipinize uygun losyonun seçilmesi gerekir. Böylece cilt, o losyondan istifade eder, toparlanma ve kuvvetlenme olanağı bulur. Kuvvetlendirme losyonu, tüm yüze ve boyna sürülmelidir.

Besleme temizlenip kuvvetlendirilmiş olan cildin tüm gece beslenmesi ve sabaha kadar kendini yenilemesi ve tamir edebilmesi için cilde besleyici bir krem sürülerek yatılması lazımdır. Bunun için yüze, bol vitaminli, bitkisel yağlı kremler sürülmelidir. Bu nevi kremler, cildin en alt tabakasına kadar girerek tüm hücrelerin beslenmesini ve sağlıklı vazife görmelerini sağlar. Besleyici kremler avuçla, bastırarak, sıvazlayarak tüm cilde yayılmalı ve gözeneklerden içeri girmesi sağlanmalıdır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.