Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eyl
15

    

Kilo Kontrolü ve Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 15 Eylül 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo kontrolü ve lidaFazla kilolardan kısa zamanda ulaşabilmek için mümkün olduğunuz kadar doğru adımlar atılmalıdır. Kilo vermek için lida zayıflama kapsüllerini deneyebilirsiniz. Lida form kapsülleri sağlıklı aynı zamanda etkili bir kapsüldür. Hiç bir şekilde zorluk çekmeden kilolarınızdan kurtulma şansı bulabilirsiniz.

Lida zayıflama kapsülleri hem sağlıklı hemde etkili bir kapsüldür. Son zamanlarda hızla artan fazla kilolara en verimli sonucu lida ile alacaksınız. Kilo vermek aynı zamanda sağlıklı yaşam sürebilmek için mümkün olduğunuz kadar düzgün beslenmeye de özen göstermelisiniz.

Sağlıklı bir şekilde kilo düşürücü kapsül lida ile kısa sürede forma gireceksiniz. Mümkün olduğunuz kadar kullanım şekillerine dikkat etmelisiniz. Son zamanlar en etkili çözüm kesinlikle lida kapsülleridir.

Şüphesiz, eğer bant onaylanırsa viagra’nın erkeklere pazarlanmasında gördüğümüz gibi pazarlama faaliyetleri gerçekten hasta olan küçük grubun dışına çıkıp çok daha büyük olan mutsuz sağlıklı insanlar pazarına yönelecekti.

John bancroft tarafından öngörüldüğü gibi, buradaki tehlike, kadınların yaşadıkları cinsel sorunları devamlı reklamı yapılan bir hastalıkla iliskilendirmeye başlamalarıdır. Belki de, modern ilaç pazarlamasında sıkça görülen “hastalık sınırlarının bulanıklaştırılması” daha büyük bir tehlikedir.

Eğer ilaç şirketleri ürünlerini sağlıklı insanların yaşamlarını zenginleştirecek cinsel yardım araçları olarak pazarlamak istiyorlarsa bunu yapmaları gerekiyor. Ama bu durumda sağlık sigortacılarını ilaçlar için ödeme yapmaya ikna etmek gerçekten zor olacaktır. Bunun yerine pazarlama stratejileri hastalık kılıfını kullanacaklar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.