Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
02

    

Kilo Kontrolü ve Zayıflama

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 02 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo kontrolünü sağlamak zayıflamaktan daha zordur. Çünkü zayıflamak için girdiğimiz çabalar sonucunda kilo verebiliriz. Fakat kiloları korumak ise fazla uzun sürmez kısa süre içerisinde terkrar verdiğimiz kiloları bir anda alırız.

Bu nedenle hemen lida kapsüllerini kullanmaya başlamalısınız. Lida kapsülleri sayesinde forumunuza kavuşacaksınız. Verdiğiniz kiloları lida zayıflama hapı ile asla tekrar almazsınız. Başarılı bir lida kullanımı ile kesin zayıflamayı becerebilirsiniz. Anne babanız, gençliklerinde kendi arabalarını tamir edebilirdi ve karşılaştıkları günlük teknolojinin çoğunun arkasındaki bilimi anlayabilirlerdi.

Ama artık durum öyle değil. Bugün bir bilgisayar ineği bile cep telefonunun nasıl çalıştığını açıklarken zorluk çekebilmektedir. Çünkü teknoloji anlaşılması ve açıklaması daha zor hale gelmiştir.

Başarılı ve sağlıklı diyetin ilk adımları‘ nı lida zayıflama hapları ile atabilirsiniz. Sağlıklı kilo vermede lida kapsülerinin üstüne zayıflama hapı tanımıyoruz. Dengeli bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Her gün kullanılan aletler, tekin olmayan bir ‘kara kutu’ formu almıştır ve bu durum zeka açısından tahrip edicidir. Tohumlar atılmıştır.
Ama konumuza dönmemiz gerekiyor. Eğer biraz bilim varsa o zaman mmr konusunda bütün o uzun hikayelerde ne ortaya çıkmıştır? Ekonomik ve sosyal araştırmalar konseyi’nin (esrc) 2002 verilerine geri dönünce yalnızca dörtte biri andrew wakefield’den söz etmiş. Onun hikayenin köşe taşı olduğunu düşününce bu bana garip geliyor.

Bu, yalnızca başına buyruk bir kişi yerine mmr’ın şüpheli olduğu yönünde çok miktarda tıbbi görüş varmış şeklinde yanlış bir izlenim yaratıyor. Büyük gazete haberlerinin üçte birinden azı mmr’ın güvenilir olduğu yönündeki baskın kanıtlara göndermede bulunmuştur. Ve yalnızca yüzde ll’i, kullanıldığı doksan ülkede güvenli sayıldığından söz etmiştir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.