Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Eki
07

    

Kilo Konusunda Başarısız Olanlara Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 07 Ekim 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo konusunda başarısız olanlara lidaİnsanlar diyete başladığkları ilk günlerde diyeti kolay geçirir. Bir hevesle başlanır ve diğer haftaya geldiğinde bir husursuzluk ile biter. İnsanlar sağlıklı zayıflamayı bir türlü başaramazlar. Sağlıklı zayıflamak için bir çok kişi diyetisyen ve uzman görüşü almaktadır. Siz siz olun dengesiz diyetler uygulamayın.

İdeal kiloya kısa zamanda ulaşmak ve sağlıklı bir şekilde yaşam sürmek için mutlaka lida zayıflama haplarını denemelisiniz. Kişi kilo verirken en çok yapması gereken şey kurallara uymaktır.

Mesela bunu lida kapsüllerini uygularkende normal bir diyet uygularken de yapmalısınız. Zayıflamayı başarılı yollar ile denemelisiniz. Zayıflama hapı lida ile sağlıklı zayıflama mümkündür. Mutlaka doğru tercihler atmalısınız.

Yemekse yemek, sağlıksa sağlık, güzellikse güzellik, kloş etekse rengârenk… Hangi kız serpil abla gibi bir diyetisyen olmak istemezdi ki? Benim mutluluktan başım dönüyordu dönmesine ama anneannem mutsuzdu. Her randevudan sonra, “civciv yiyeceği kadar yemek veriyor bu kadın. İki kaşık tereyağlı pilavdan nblur?” diye söyleniyordu.

Anneannemin hafta boyunca tükettiği yemekleri yazmak benim görevimdi. Yediği tereyağlı pilavları sakladım. Üstelik sadece pilavı değil, cevizli burma börekleri, kuzu kavurma ve kızartmaları da yazmadım. Her randevuda serpil abla, anneannemin kilosunu ölçer, yazdığım yemek listesine de bakarak karne verirdi. Ve maalesef bu karne hiçbir zaman pekiyi olmadı. Benim dürüstlüğüme güvenen serpil abla kabahati porsiyonlara yüklüyordu.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.