Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
13

    

Kilo Korkusu Olanlara Lida

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 13 Kasım 2012 tarihinde eklenmistir.

Kilo korkusu olanlara lidaÖylesine farklı biçimlerde, farklı alışkanlıklarla, farklı besinlerle, farklı zamanlarda beslenirler beslenebilirlerki ortak özellikleri kolaylıkla gözden kaçabilir: Bu insanların sofralarına diyetçilerin, kısıtlaman dayatmacı palavraları, ipe sapa gelmez koftirikten “bilimsellikleri” bulaşmamış… “şu besin şişmanlatır… bu şişmanlatmaz…” türünden akla zarar hurafeler akıllarına çöreklenmemiştir… Bu insanlar kilo korkusuna yakalanmamıştır! Bu tip diyet palavralarına kulak asmayın ve lida ile zayıflamayı deneyin.

Bu insanlar keyifle, afiyetle yemek yemekte, aldıkları zevki dostlarıyla paylaşmakta ve doğalarının kendilerine biçtiği ağırlıkta fıstık gibi ince kalmaktadırlar… Ağırlık dengeleme yetenekleri taş gibi ayaktadır. Ağırlık dengeleme konusunda en önemli yardımcınız lida kapsül olacaktır.

Sakın ola “Polyanna’cılık” oynadığımız sanılmasın… bu insanların da insan oldukları için dertleri, tasaları, sorunları vardır olabilir… bu insanların da başlarına belalar açılabilir, hatta felaketler gelebilir… yaşamın iyi ya da kötü sürprizleri onları da köşe başlarında beklemekte… onların başına da bazen talih kuşu konmakta… ama bazen de büyük ikramiye kazanan biletlerini dalgınlıkla çamaşır makinesinde hamur edip, yanıp yakılmaktadırlar… Sizde diğer lida kullanıcıları gibi kolay bir şekilde zayıflayabilirsiniz.

Amma velakin, bu insanların sorunlarını ele alma, çözebilirlerse çözme süreçlerine ve hatta mutlulukları, sevinçleri yaşama süreçlerine kilolar, kilo korkuları, “hele bir zayıflayayım da, sonra bak nasıl hallediveririm”ler, “ya geri gelirse… nice olur halim”ler bulaşıp, ellerini ayaklarını bağlamamıştır. Eğer sizinde kilo korkunuz varsa lida ile kolay bir şekilde zayıflayabilirsiniz. İşte bu yüzden, olaya “ağırlığın kontrolü… kilolar” açısından bakıldığında bu insanlar özgürdür.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.