Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
22

    

Kilo Kuruntusu

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 22 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo kuruntusuÖncelikle kilo probleminiz olmadığı halde kilolu gibi hissetmeniz bir kuruntudur. Her aynaya baktığınızda zayıfladıınız halde kendinizi hala şişmanlamış gibi görmek psikolojik bir hastalıktır. Bu hastalığı kendi kendinize yenebilirsiniz. Zayıflamak için sürekli aç kalmak ve iyi beslenememek sonucunda ciddi rahatsızlıklar ortaya çıkabilir.

Organlarınızın zamanla işlevini kaybederek ağrılara neden olabilir. Bu yüzden yeterince beslenmenize dikkat etmelisiniz. Sağlıklı bir şekilde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. İstediğiniz fiziğe gelebilmek için mümkün olduğunuz kadar doğru tercihler yapmalısınız.

Mesela çok kilonuz varsa ve kısa sürede vermek zorundaysanız hemen bir lida alıp kullanmaya başamalısınız. Sindirim aynı zamanda bağırsak bozuklukları ve lida‘ nın bu rahatsızlıklara karşı etkisi konusunda bilgiler verilmiştir.

Orjinal lida sayesinde kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Sağlıklı ve etkili bir kapsül olduğunu belirtmek isteriz. Son zamanlarda hızla yayılan fazla kilolara lida form kapsülleri etkili olmuştur. Sizlerde bunca eziyeti geride bırakarak lida kapsüllerini denemelisiniz.

yaşlanan organizmada koenzim q10 yetersizliği olur. Koenzim q10 gibi enerji metabolizmasını etkileyen maddeler hatta direkt olarak hücrelerimizin genetik yönetimini modüle eder.

Yaşlılarda günde 300 mg koenzim q10 uygulayarak yapılan araştırmada gen ekspresyonunun gençlerdekine uygun yönde değiştiği, yani hücrelerin genetik davranışında belirgin bir gençleşme sağlandığı kanıtlanmıştır.

Koenzim q10 enerji üretimindeki görevleri dışında ayrıca serbest radikallere karşı koruma fonksiyonunu da üstlenir. Yaşlı ve sağlıklı kişiler kalp hastası, hipertansiyon ve hiperlipidemili yaşıtlarına göre daha çok koenzim qı0′ a sahiptirler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.