Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
28

    

Kilo Problemi Olanlara Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 28 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo problemi olanlara lidaKilolar konusunda problem yaşamamız açısından beslenmemize dikkat etmeliyiz. Aynı zamanda lida kapsüllerini kullanmalısınız. Lida kullanım sırasında ilk olarak tüketeceğiniz su miktarı 3 litreyi bulmalıdır. Lida ile su tüketimi kilo vermeyi hızlandıracaktır.

Aynı zamanda lida ile karbonhidratlı yiyecekler tüketilmelidir. Yeteri kadar besin vücudunuza girmelidir. Diyetle beraber tükeitlmesi sağlıksızdır. Her şeyden dezenli olarak yiyebilirsiniz. Sağlıklı aynı zamanda doğal zayıflama desteği lida ile kilolardan kurtulabilirsiniz.

Antrenman etkinliğini maksimum düzeyde tutmak, sağlığı korumak, vücut ağırlığında devamlılık sağlamak için, uzun süreli ve yüksek şiddetli antrenman periyotları sırasında sporcular yeterli enerji tüketmelidir. Vücut ağırlığı ve bileşimi belirlenmeli, günlük ağırlık değişimleri çok fazla önemsenmemelidir.

Optimal vücut yağ düzeyi; sporcunun cinsiyetine, yaşına, genetik yapısı ve spor dalına özgü olabilir. Vücut yağını saptama teknikleri farklı özellik ve değerlendirmeler içermekte, ağırlık kaybı (yağ kaybı) spor diyetisyenleri tarafından müsabaka sezonu öncesinde veya sonrasında yapılmalıdır.

Sporcular için önerilen karbonhidrat; 610 g/kg/gün’ dür. Lida kullanım sırasında karbonhidratlar,  kan glikoz düzeyinin devamlılığını ve kas glikojeninin korunmasını sağlamaktadır. Gereksinim; sporcuların günlük enerji gereksinimine, aktivite türüne, cinsiyet ve çevresel şartlara bağlıdır.

Sporcuların daha enerjik olmasına yardımcı olan lida kapsülleri kullanılmalıdır. Lida form kapsüllerinin desteği ile kısa zamanda form bir vücuda sahip olabilirsiniz. Kilo vermeye yardımcı lida ile sağlıklı zayıflamak mümkündür. İstediğiniz fiziğe gelmenin en kolay yolu sağlıklı diğer bir yoluda egzersizlerdir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.