Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
16

    

Kilo Problemlerine Karşı Lida

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 16 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo problemlerine karşı lidaİstediğiniz kiloya ulaşabilmek için yapmanız gereken düzenli beslenmek ve lida form kapsüllerini kullanmaktır. İdeal kilo ölçülerine kısa zamanda lida ile ulaşabilirsiniz. Kilo konusunda başarıya ulaşmak için yapmanız gereken düzgün beslenmektir. Son günlerde hızlı bir artış gösteren kilolara orjinal lida kapsül yardımcı olacaktır.

Zayıflama konusunda başarısızlığa lida ile son verebilirsiniz. Orjinal lida kapsüllerini kullanarak kilo verebilirsiniz. Kilo problemlerine karşı etkili yöntem kesinlikle beslenme düzenidir. Doğru beslenmek ve yıllarca bu formu korumak için mutlaka lida kapsüllerini denemelisiniz.

(ph>7) idrar ph’ ı az asitli ise, 2/3 oranında alkali yiyecekler alınmalı, içilen alkali su miktan günlük 1 litre artırılmalıdır. (ph 67 arası) ph şiddetli asit ise, günlük besinlerin 3/4′ ü alkali besinler olmalıdır. (ph<6) idrar ph’ mın 7′ nin üstünde olması, size gün içinde sevdiğiniz besinlerden kaçamak yapma hakkı verir. Bu kaçamak daha çok kahve veya et olabilir.

Yüksek asitli durum ph 6′ nın altındadır. Böbrek, ph’ı 4,5′ ten daha düşük asitli idran kendi içinden süzüp atamaz. Dolasıyla idrarda bulabileceğiniz en düşük ph 5′ tir. 5 ve 6 arasındaki ph yüksek asitlidir. Hızlı kilo vermek için çiğ sebze yemeniz gerekir. Salata denince aklınıza marul, salatalık ve domatesten başka bir şey gelmiyorsa, salatalarınıza ıspanak, kabak, semizotu vb. Tüm yeşilleri eklemelisiniz. Sağlıklı bir şekilde forma girmek için sadece lida kullanmanızı öneriyoruz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.