Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Şub
16

    

Kilo Sorunları ile Lida Başa Çıkabilir

Yazan (admin) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Sağlıklı Zayıflama Yöntemleri kategorisine 16 Şubat 2010 tarihinde eklenmistir.

Kilo SorunlarıKilo verme ve yiyeceklerden uzak durma girişimlerinizde başarılı olmanız için diyetinizi Lida ile desteklemeniz ve besinler hakkında iyi bir tutuma sahip olmanız gerekir. Burada yeni yaklaşımınız hakkında bir çalışma yönergesi bulabilirsiniz.

İlk önceliğiniz, “sağlık” olsun. Lida ile diyet değişiklikleri konusunda ne zaman çelişkiye düşerseniz ne kadarını sağlığınız için yaptığınızı düşünün.

Diyet yapma değil “sağlıklı yeme” açısından düşünün. Lida sizin sağlıklı yiyecekler tüketmenize de yardımcı olacak kadar güçlü bir üründür. Kısıtlayıcı diyet yapma geçici bir durumdur. Sağlıklı yeme yaşam boyu sürecek bir yaklaşımdır. Sürekli değişiklik yapmayı öğrenin.

Yönünüzü belirleyin. Kendiniz için ne kadar iyi bir yön belirlerseniz Lida ile o derece çabuk başarıyı yakalarsınız.

Hedeflerinizi not ettiğinizden emin olun. Onları yapıştırın ve kendi üzerinizde düzenli olarak kontrol edin. Buzdolabına yapıştırılmış belirli tarihleri olan hedeflere sahip olmanız, sabit bir hatırlatın ve kapısını açmak için uzandığınızda, her zaman görebileceğiniz şey olacaktır. Yararını görüyorsanız, diğer yerlere de bunlardan yapıştırın. Kilo sorunlarını gözünüzde çok da büyütmenize gerek yok. Lida sizi şartsız destekleyecektir.

Olumlu olun. Bunu başkası için değil kendiniz için yapıyorsunuz. Zayıflama her zaman ilk önce beyinde biter. Lida’ ya inanmanız ve ona güvenmeniz, gücünü benimsemeniz sizi istikrarlı bir şekilde kilo vermeye, yağ yakmaya iter. İyimser ve odaklanmış olun. Başarılarınız ve sonuçlarınız için övgüyü kabul edin. Kendiniz ve çevrenizdeki insanlar hakkında olumlu düşünün. Mükemmel olmadığınızı unutmayın. Hatalar olacaktır. Ancak moralinizin bozulmasına izin vermeyin. Sıkıntıların üstesinden gelin ve yeniden olumlu hissetmeye başlayın.

Kendiniz ve yaşam tarzınıza uyan bir yeme yaklaşımı oluşturun. Yoğun günlük programınıza uygun şekilde öğünlerinizi ve atıştırmalarınızı Lida’ nın da yardımıyla planlayın.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.