Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
04

    

Kilo Sorunlarınızı Lida Diyeti İle Çözün!

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel kategorisine 04 Ağustos 2010 tarihinde eklenmistir.

Kilo Sorunlarınızı Lida Diyeti İle Çözün!Neden aramızda Lida diyet hapı kullananlar daha başarılı oluyor acaba? Çünkü bunun daha uzun süre sağlıklı ve aktif kalabilmek için son şansımız olduğunu biliyoruz. Taşımızdan kaynaklanan bazı değişikliklerin farkındayız, bundan sonrasının “yokuş aşağı” iniş olduğunu pekâlâ biliyoruz.

Bu programın ileriye dönük osteoporoz, kardiyovasküler hastalıklar, basit denge problemleri vb. gibi sağlık sorunlarına karşı nasıl yardımcı olduğunu düşünüyorum sık sık. Bunun bir inme sonrasında ya da bir organınız kesildikten veya gözleriniz kör olduktan sonra iyileşmekten şok daha kolay olduğunu şimdiye kadar hiç düşünmemiştim, ama geçen gece işin bu yanı kafama takıldı. Bu düşünceler Lida yosun kapsülünü son derece değerli kılıyor.

O anki diyet ve egzersiz programının ötesinde uzun vadede gerçekten neye hizmet ettiğimi hep kendime hatırlatırım. Kırkyıllık diyetim boyunca birkaç yılda bir aldığım yağ miktarını takip etmenin kaloriyi değil, bu bana birkaç aydan çok gitmiyor ve yaptığım egzersiz süresini izlemenin beni ipin ucunu kaçırmaktan ve farkında olmadan üç beş kilo almaktan alıkoyduğunu veya hareketsiz yaşamaya geri dönmemi engellediğini de gayet iyi biliyorum. Dört derece soğukta yürümekten pek de mutlu olduğumu söyleyemem ayaklarım su içinde kalıyor ve yüzümden terler boşanıyor. Terler buz tutmuş olduğundan attığım her adımı kollamak gerekiyor… İşe gidip gelirken yürümekle de kalmıyorum, cumartesi günleri de, her fırsatta bayram günlerinde bile yürüyorum. Lida kapsülü devam ettirmek ve yararını görmek için bunun gerekli olduğunu biliyorum.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.