Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Oca
15

    

Kilo Tedavi Eden Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel, Lida Hakkında Uyarılar kategorisine 15 Ocak 2012 tarihinde eklenmistir.

Kilo tedavi eden lidaObezite hastası, öğün planına daha fazla sadık kalabilmeyi başarabilmesine, bu hafta gece araöğünlerinin tümünü yiyebilmesine ve hafta sonunda sadece üç öğünü atlamasına rağmen ikinci haftasında, yemeğiyle mücadele etmeye devam etti. Lida kapsül kullanımı sırasında kendinizi kısıtlamanıza gerek yok. Tıkınma ve kusmasını hafta içinde iki kere ve hafta sonunda iki kereye düşürmeyi başardı. Ayrıca, tıkınma ve kusmasını annesiyle öğün saatlerindeki teması ile ilişkilendirebildi. Bu şekilde zayıflamaya çalışmak yerine lida zayıflama hapı kullanarak zayıflamak daha sağlıklı olacaktır.

Grubun diğer üyeleriyleyken daha rahat hissetmeye başlayarak, özellikle kendi ile aynı yaşlarda olan ve ergenlik dönemlerinde ebeveynleri ayrılmış olan iki kişiyle bağ kurdu. Özellikle bu üyelerden birini çok destekleyici buldu. Bu grup üyesi yaşamının çoğunu diyabet ile mücadele ederek geçirmişti; hastalığı ve kendini tedavi eden doktorlara yönelik Sue’ nunkine benzer duygular taşıyordu. Diyabet hastalarının lida kapsül kullanmaları sakıncalıdır.

Geribildirim Grubu sırasında hastalar haftalık tuttukları günlüklerini personele teslim ediyorlar ve onlardan hafta içindeki gelişimleri ile ilgili geribildirim alıyorlardı. Sue bu grupta, gıda alımını artırdığı için ve öğünlerini tamamlayabilmek ve tokluğa dayanabilmekte, dikkatini başka yere yöneltme ve erteleme stratejilerini kullandığı için övgü almıştı.

Ancak, hafta içinde iki kere tıkınıp kusmasına rağmen. Günlük yeme davranışı anketine bu davranışları neyin tetiklediği ile ilgili çok az şey yazmış olduğu vurgulanmıştı. Yeme davranışı bozukluklarından kaynaklanan fazla kilolar için lida kapsül kullanımı uygun olacaktır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.