Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Haz
10

    

Kilo Verme Formülleri

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Meizi Çay, Lida Yorumlar kategorisine 10 Haziran 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo verme formülleriKilo vermek isteyenler öncelikle sağlıklı ve başarılı yollara başvurmalıdır. Öncelikle yapmanız gereken dengeli beslenmektir. Sonrasında zayıflamaya yardımcı lida kapsüllerini kullanmaktır. Lida form kapsülleri ile kısa süre zarfında fazlalıklarınızdan kurtulacaksınız.

Orjinal lida kapsüllerini kullanarak istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. Ancak düzenli kullanılması gerekir. Kilolardan kurtulmak için mutlaka sağlam adımlar atılmalıdır. normalde yediğinizin dörtte üçü ile başlayın, bir iki gün sonra yansına indirin ve bu şekilde devam edin.

Sağlıklı ve güçlü zayıflama desteği lida kapsülleri ile kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Lida kapsüllerini sadece düzenli kullanımı önemlidir. Sizi rahatsız edecek kadar açlık duyarsanız, ilk indirdiğiniz miktara dönün. Her öğünde ortalama iki avuç dolusu yemek yiyorsanız, ayurveda’ nın idealine eriştiniz demektir. Bu rejim, en eski ayurveda otoritesi olan chakara’dan gelir.

Acı yiyeceklerin tadı, iştahı diğerlerinden daha fazla frenler; onun için yemekten önce tonik için, ya da hindibağ, radika ve kıvırcık gibi acı yeşil sebzelerin salatasını yiyin. Yapay uyancılardan kaçının; bunlann hepsi pitta’ yı yükseltir.

Alkol almak ise ateşe benzin dökmek gibidir. Ekmekteki ekşi maya bile pitta’ yı dengelemek için iyi sayılmaz. Sindirim fırınınızı, alkolde bulunan boş kalorilerin kömürü ile doldurmanız gerekmez. Çay ve kahvedeki kafein sakıncası ise, enerjinizi yatişürmaya gereksinim duyduğunuz bir sırada onu keskinleştirmesidir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.