Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
16

    

Kilo Verme Grafiği ve Lida Kapsül

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Sağlıklı Beslenme kategorisine 16 Nisan 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo verme grafiği ve Lida kapsülBugün kilo verme grafiği hazırlayacaksınız. Bu sizin Lida kapsül ile verdiğiniz kiloları görsel olarak canlandırmanızı sağlayacak. Her gün tartılacak olsanız bile verdiğiniz kiloları haftada bir işleyin. Haftanın hep aynı gününde tartıya çıkın ve sonuçları hem grafiğinize, hem de diyet defterinize işleyin. Zaman ilerledikçe siz de Terri’nin doldurduğu gibi bir grafik dolduracaksınız.Yan sayfada gördüğünüz grafiği diyet defterinize çizebilir, fotokopisini yapıştırabilir ya da grafik kâğıdı kullanabilirsiniz. Beş kilodan daha fazla verdiyseniz ya da Lida ile diyete başladığınız süre 10 haftayı geçtiyse, yeni bir grafik çizebilirsiniz. Bu grafikler olayı bütün olarak görmenizi kolaylaştırır. Belirli bir günde vermiş olduğunuz az miktardaki kiloya odaklanmak yerine, verdiğiniz toplam kiloyu görmenizi sağlar.Grafiğe kilonuzu yazmanız gerekmez (isterseniz diyete başlarkenki kilonuzu başlangıç kilosunun altına yazabilirsiniz); siz verdiğiniz ya da aldığınız kiloya odaklanıyor olursunuz. Gördüğünüz gibi ben sizin yerinize ilk haftaya başlangıç kilosunun karşısına minik bir nokta koydum. Buradan yola çıkarak siz kilonuzdaki değişiklikleri işleyebilirsiniz.

Şunu bilmenizde yarar var: Hiç kimse, her hafta aynı miktarda kiloyu vermeyi sürdürmez. Hemen hemen tüm diyet yapan kişiler Terri gibidir. Başlangıçta oldukça hızlı bir şekilde kilo vermelerine karşın, daha sonra hızlarını kaybederler. Tüm diyet yapanlar arada bir ya bulunduklan kiloda kalırlar ya da biraz geri alırlar. Tipik bir kilo verme grafiği, aşağı doğru inen dümdüz bir çizgiden çok, aşağı doğru inen kırık çizgileri gösterir. Kendinize güvenin. Tümüne baktığınızda kilo verirsiniz, ancak her hafta düzenli bir şekilde kilo vermek olanaksızdır.Çizdiğiniz grafik diyetinize bağlı kalmanızı da sağlar. Danışmanlığını yaptığım pek çok Lida form hapı ile diyet yapan kişi, aşırı yeme isteğini, sırf grafiklerinde aşağı inen düz bir çizgi çizmek istedikleri için engel olduklarını söylemiştir.Kilonuzun sürekli olarak aşağı inmesini beklemeyin inmez.

Bir şekilde kilo aldıysanız kendinize şu sorulan sorun:Aynı durumda olan bir arkadaşıma ne söylerdim: Onu daha az mı severdim? Onun daha az değerli olduğunu, kötü bir kişi olduğunu ya da yetersiz olduğunu mu düşünürdüm? Verdiğiniz kiloların sizin kim olduğunuzu değiştirmeyeceğini kendinize anımsatın.Her hafta kilo vermem gerektiği nerede yazıyor? Pek çok kişi kilo veriyor, belli bir noktaya geldiğinde duraksıyor, biraz daha kilo verip belki birazını geri alıyor, yeni bir noktaya ulaşıyor ve bu böylece sürüp gidiyor. Ben neden onlardan farklı olayım ki? Diyet danışmanımla ne görüşmeliyim? Kilo almamın belirli bir nedeni olup olmadığını anlamak için danışmanımın yardımına gereksinimim var mı?


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.