Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Kas
19

    

Kilo Verme Hasarına Karşı Lida

Yazan (eRiL) Lida Hakkında Uyarılar, Lida Yorumlar, Lida yosun hapı kategorisine 19 Kasım 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo verme hasarına karşı lidaHomeopatların, haplarının nasıl işe yaradığı konusundaki iddialarının gerçek olması ihtimalinin çok mantıksız olduğunu, onların yalancı bir ilaçtan daha fazla işe yaramadıkları yönündeki gözlemimizin ana noktası olmadığını da anımsamamız gerekiyor. Yalancı ilaçlar kullanmak yerine lida kapsül’ den destek alın.

Genel anestezinin nasıl çalıştığını bilmiyoruz. Ama bunun iş gördüğünü biliyoruz ve mekanizmayı anlamamamıza karşın kullanıyoruz. Kilo verme mekanizmasını hızlandırmak için lida kapsül kullanmanız uygun olacaktır. Ben de sıkı bir şekilde kontrol altında, ameliyat masasında bir adamın karnını derin bir şekilde yararak bağırsakları arasında dolaşmıştım. Hemen ekleyeyim, adam anestezinin etkisiyle baygın durumdayken etkinin özellikleri konusundaki bilgilerimizdeki boşluklar, o zaman ne beni ve ne de hastayı rahatsız etmişti.

Dahası, homcopatinin Hahnemann tarafından ilk olarak uygulandığı zamanda kimse bu sorunların var olduğunu bilmiyordu. Çünkü evrende kaç atom olduğu bir tarafa, italyan doktor Amadco Avogadro ve ondan sonra gelenler henüz verilen bir maddede ne kadar molekül olduğunu ortaya koymamışlardı. Atomların ne olduğunu bile gerçekten bilmiyorduk.

Bu yeni ortaya çıkan bilgiler karşısında homeopatlar nasıl karşılık veriyor. ‘Suyun bir hafızasının bulunduğunu’ söyleyerek noksan moleküllerin önemsiz olduğunu belirtiyorlar. Su tüketiminin önemi lida form kapsül kullanımı sırasında fazlasıyla artmaktadır. Eğer bir banyoyu ya da su dolu bir deney tüpünü düşünecek olursanız bu olabilir gibi geliyor.

Ama en basit düzeyde bu nesnelerin ölçeği hakkında düşünecek olursanız, küçücük bir su molekülü, birçok homeopatin süreci resimlediği şekilde çok iri bir arnika molekülü tarafından ‘anlamlı bir gedik’ açılarak deforme edilmeyeceğini anlarsınız. Sağlıklı ve hızlı bir şekilde bel bölgesinden kilo vermek isteyenlere lida kapsül kullanımını öneriyoruz. Kilo vermenin vücutta oluşturduğu deformasyona lida kapsül ile dur diyin. Bezelye şeklindeki bir cam macunu topağı, divanınızın yüzeyinin görüntüsünü değiştiremeyecektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.