Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
20

    

Kilo Verme Yolculuğuna Lida ile Çıkın

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme, Lida Hakkında Genel kategorisine 20 Mart 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo verme yolculuğuna Lida ile çıkınAynı zamanda diyet yapmanın doğal iniş ve çıkışları olduğunu da bilmiyorlardı. Pek çok kişi için diyet yapmak başlangıçta çok kolaydır. Sonra belli bir aşamada, ilk zorlukla karşılaşırlar ve birden bire diyet yapmak zorlaşır. Bu herkesin başına gelebilir.Danışmanlığını yaptığım kilo vermeye çalışan kişiler ilk olarak Li  kullanır, bu tür zorluklarla karşılaşacaklarını ve bu zorluklardan önce almaları gereken önlemleri ve Lida form hapı kullanmalarını biliyorlardı. Böylece geçici zorlukların üstesinden gelmeyi başardılar. Danışmanlığını yaptığım kilo verme çabası içindeki kişilerin ön hazırlık olarak pek çok ödev yapmasına ve beceri geliştirmesine özen gösteriyorum. Hatta bunu daha diyete başlamadan önce yapıyoruz. Bu ön hazırlıklar diyet zor bir aşamaya girdiğinde ne yapmaları gerekeceği konusunda bu kişileri eğitiyor.Lida Diyet Çözümü sizi de aynı şekilde hazırlayacaktır. Sizler de diyet sırasında zorluklarla karşılaştığınızda özgüveniniz sayesinde bu sorunu nasıl atlatacağınızı bileceksiniz ve bunu her tekrar edişinizde diyet yapmak sizin için daha da kolay bir hal alacak. Bu meydan okumaların zorluk ve sıklığı zaman içinde azalacak ve siz yaşam tarzı olarak farklı yeme alışkanlığı edineceksiniz.Sizi kilo verme yolculuğuna uğurlamadan önce Lida desteği almanızı, daha önce diyet yaparken zorluklarla karşılaşmış ve bunları aşmayı becermiş olan kişilerin önerilerini iletmek istiyorum. Son zamanlarda danışmanlığını yaptığım diyet yapan kişilerden, şimdi bildikleri, ancak yıllarca önce bilmiş olmayı diledikleri şeylerin bir listesini yapmalarını istedim, işte onların ne söylediği:
Şimdi bunları biliyorum…

• Önceden ne yapmam gerektiğini plânlamışsam yediğimi denetleyebiliyorum.Kendime tekrar tekrar ne söylemem gerektiğini biliyorum.
• Yememem gereken bir şeyi yemek için kendimi kaybettiğimde kilo vermek istememin nedenlerini içeren listeyi çıkartıp okuyorum.
• Sırf karnım acıktı diye yemek yemem gerekmiyor.
• Aşırı yiyecek işleğinden her zaman kurtulabilirim. Bunun daha hızlı yok olması için ne yapmam gerektiğini biliyorum. Bu isteklere yenilmem gerekmiyor.
• Akılcı bir kahvaltı ve öğle yemeği akşam yemeğinde fazla yememe engel oluyor.
Sağlıklı bir diyet programı uygulamazsam kendimi kandırmaya çalışmak çok daha kolay.

 

 


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.