Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
30

    

Kilo Verme Yolunda Önemli Tavsiyeler!

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Yorumlar kategorisine 30 Nisan 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo vermeZayıflamak istiyorsunuz ancak, sürekli bilgisayar başında çalışmak zorundasınız. Bu konuda profosyonel destek almalısınız. Bu desteği sizlere en iyi şekilde lida form kapsülleri sunmaktadır. Lida form kapsülleri ile sağlıklı bir şekilde zayıflamayı başarabilirsiniz. Çalıştığınız ortam diyet ve spor yapmaya müsait değilse lida kesinlikle kullanılmalıdır.

Ne kadar diyet yaparsanız yapın insan nefsine yenik düşebilir. Bu yüzden istediğinizi yiyerek lida ile zayıflamayı başarabiirsiniz. Örnek: içimde sahip olduğumu asla bilmediğim bir kuvvetin varlığını öğrendim, içimde İlahi bir ruh olduğunu fark ettim ve onu reddetmekle kimseye yararım dokunmuyor. O tanrı’nın bir armağanı ve bu ruhun içinde yaşamak kibir değil, tevazu.

Zayıflama hapı lida ile bol su tüketin ve kilo verme sürecini kısaltın. Lida kapsülleri sayesinde istediğiniz fiziğe kavuşacaksınız. Mutlaka lida kapsüllerini deneyip yararlarını sizlerde görmelisiniz.

Ben, ilahi yaratıcı’nın bir çocuğuyum ve O’nun ruhunu almak ve yaptığım her şeyde beni yönlendirmesine izin vermek benim sadece kendime bir armağanım değil, evrene sorumluluğumdur. İlahi zihnin yetkisiyle şu anda sana söylediğim şey: Örnek: Aramızdaki şey bitti.

Tanrı adına, sana beni bırakmanı emrediyorum. Tanrı’nın adına sana gitmeni emrediyorum. Tanrı adına, kapı arkandan mühürlenecektir. Bu kadar. Mektubunuz, zayıflıklarını reddetmeye ve tanrı vergisi kuvvetlerini benimsemeye çabalayan birçok insanda yankı yapan Sevgiye Dönüş adlı kitabımdan bir paragrafa ektir. En derin korkumuz yetersiz olmamız değildir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.