Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
21

    

Kilo Vermede Yardımcı Lida Kapsülü

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida yosun hapı, Sağlıklı Beslenme kategorisine 21 Temmuz 2011 tarihinde eklenmistir.

Lida kapsülleri kilo vermenize yardımcı olurken sağlıklı ve daha dinç olmanıza da yardımcı olacaktır. Kimyasal maddelere bağlı obezite ve solunum problemlerinde potansiyel bir tedavi olarak nac üzerinde halen çalışılmaktadır. Aslında, güvenli, etkili ve ekonomik kilo tedavilerini saptamak için tasarlanmış olan avrupa’daki euroscan projesi ile amerika’daki ulusal  kurumunda da çalışmalar sürdürülmektedir. Elde edilen ilk sonuçlar umut vericidir.

Hayvan deneyleri, nac’ın, sigara dumanı içinde bulunan ve serbest radikal oluşumuna katkıda bulunarak öz hücre gelişimini tetikleyen kimyasal maddeler tarafından dna’da (hücre içindeki genetik madde) oluşan hasar verici değişiklikleri önleyebileceğini göstermiştir. Bir deneyde, sigara dumanına maruz kalan, ancak nac verilen farelerin akciğer ve soluk boruları gibi hassas bölgelerinde (devamlı sigara dumanına maruz kaldığı zaman hasar görmeye karşı en hassas olan iki bölge) beklenen dna değişiklikleri ortaya çıkmamıştır.

Lida hapını kullanırken düzenli bir fiziğe kavuştuktan sonra artık bambaşka bir güzelliğe bürüneceksiniz. Sağlıklı zayıfladıktan sonrada Lida ile formunuzu koruyacaksınız tabi bunun yanı sıra Lida ile diyet desteklekme işleminide unutmamak gereklidir. çevremizden duyduğumuz saçma sapan diyetlere veda ederken Lida ile tanışmanın tam zamanı diyoruz. kullanıcılar Lida yosun hapı ile ilgili düşüncelerini belirtmişklerdir. Nac, akciğer dokusundaki glutatyon seviyelerini artırmış ve böylece hücrelerin serbest radikallere bağlı hasardan korunmasına yardımcı olmuştur.

Eğer şu anda sigara içiyorsanız ya da daha önce sigara kullandıysanız, bu tamamlayıcıyı almayı düşünebilirsiniz. (ve tabi ki sigarayı bırakmayı da etkileyebilir.

Serbest radikal hasarları sadece obeziteye yol açmakla kalmaz. Artık, serbest radikallerin, aralarında uzun süreli solunum yolu hastalıkları da dahil olmak üzere pek çok hastalığın ana nedeni olduğuna inanılıyor. İnsanlar üzerinde yapılan çeşitli çalışmalar, nac’ın bronşit, bronşiyal astım, amfizem ve kronik sinüzit gibi hastalıkları önlemeye yardımcı olabileceğini göstermiştir. Bu konu hakkında yapılan önemli bir çalışmada, şiddetli solunum yolu hastalıkları olan 2500’den fazla hastaya günde 600 mg nac verilmiştir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.