Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Mar
19

    

Kilo Vermek için İsteklimisiniz

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri kategorisine 19 Mart 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo vermekLida zayıflama kapsülleri ile birlikte uygulana egzersizler daha yararlı olmaktadır. Diyet yapmadan ve sadece egzersiz ile lida form kapsüllerini kullanarak kilo vermeyi başarabilirsiniz. Lida kullandığınız zaman hayatımız yaratıcı enerji ile tamamen uyumlu bir hale dönüşür ve sezgi zihnimizin başka bir fonksiyonu olmaktan çıkıp, sadece mevcut ânın yer aldığı bir “var olma durumu” haline gelir.

Lida kapsülü  ile birleşmek daha önce de ifade edildiği gibi, güneş sinir ağındaki çekici güç umut etmek, boğazdaki ise istekli olmaktır. Lida zayıflama kapsülleri ile huzur dolu günler sizi bekliyor. Lida zayıflama kapsüllerini kullanmaya başladığınız anda, enerji biçiminden diğerine ilerlerken kendi zihniniz ve bedeniniz arasındaki farkı hissedip etmediğinizi merak ediyorum.

Sağlıklı bir şekilde acil kilo vermek için lida hapı kullanmanızı öneriyoruz. Sevgi hem bizi birlikte uyum içinde olabileceğimiz yerlere doğru çeken titreşimsel enerji, hem de bu yerdeyken içinde olduğumuz durumdur. Sevmenin titreşimi hem yumuşak, hem de kabul edicidir; zorlamaz ya da mecbur etmez, geçmişte ya da gelecekte de yer almaz, o sadece vardır. Bu kavramı gösteren sembolik bir şekil aşağıda yer almaktadır.

Bu geometrik şekil çemberlerden biri diğer bir çemberin merkezinden geçecek şekilde çizildiğinde, ortada oluşan oval şeklin uyumluluk, sevgi, mutluluk ve mükemmel birlik ile eşdeğer olan bir titreşime sahip kutsal bir matematiksel tasarım olacağını ortaya koymaktadır.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.