Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
24

    

Kilo Vermek için Lida Kapsülü

Yazan (eRiL) Egzersiz ve Spor, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 24 Temmuz 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo vermek için lida kapsülüDüzenli bir şekilde lida form kapsüllerini kullanarak fazlalıklarınızdan kurtulmak mümkündür. Lida orjinal kapsül kullanımı sıraında dikkat edilecek hususlardan biraz bahsedelim. Öncelikle düzenli olarak kahvaltılardan önce bir adet içilmelidir. Aynı zamanda düzenli bir kahvaltıdan sonra yani gün içerisinde mümkün olduğunuz kadar bol su tüketmeye özen gösterin.

Fazlalıklarınızdan kısa süre içerisinde kurtulmak için mutlaka lida kapsülleri kullanılmalıdır. Orjinal lida kapsüllerinin desteğini alarak fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Mutlaka lida kullanılmalı ve fit bir vücuda kavuşulmalıdır. Hızlı aynı zamanda kolay zayıflamanın yolu kesinlikle lida kullanmaktır.

Her 7.000 kalorinin size 1 kilo olarak geri döneceğini kabul edersek 78.000 kalori de size fazladan 11 kg. ekler. Tek kelime ile korkunç öyle değil mi? Durumun ayrımına varamadığınız için de “yahu benim tek zaafım yediğim tatlılar, bir yılda nasıl bu kadar kilo alabildim?” diyerek her şeyi suçlarsınız. Düşünün haftada 3 profitrol nelere mal oluyor.

İşte bu yüzden masamızdan suyu ve meyveyi eksik etmiyoruz, (“anımız her tatlı istediğinde ya su içiyoruz ya da meyve yiyoruz.
1 laftada 3 portakal 300 kalori eder. 52 haftada 2 kilodan biraz fazla. Profitrole göre 9 kg. Kardasınız.

Hem tatlıya haftada 10 milyon öderken meyve için ancak 1 milyon harcarsınız. Bu da yılda neredeyse 500 milyon liranın cebinizde kalması demektir. Tatlı yerine su için ya da meyve yiyin. Hem mideniz rahatlasın, hem de cüzdanınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.