Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ağu
17

    

Kilo Vermek için Uygun Yöntem

Yazan (eRiL) Gıda Alternatifleri, Lida Diyetleri, Lida Meizi Çay kategorisine 17 Ağustos 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo vermek için uygun yöntemKilo vermek için yapılan bazı uygulamalar zayıflamanızı kolaylaştırabilir. Mesela lida zayıflama kapsülleri ile kısa zamanda forma gireceksiniz. Hiç bir şekilde zorluk çekmeden kilolarınızdan kısa süre zarfında kurtulacaksınız. Lida zayıflama haplarının desteği ile fazlalıklarınızdan kurtulmak çok basit şekilde gerçekleşecektir. mümkün olduğunuz kadar düzgün beslenmeye özen göstermelisiniz.

kilo vermek ve yıllarca o kiloyu korumak için mutlaka doğru tercihler yapılmalıdır. bu maddeler, mide özsuyuna daha fazla hidroklorik asit verme sinyalini “asit pompası”na iletir. Prostaglandinler mide özsuyu salgılanmasını engeller. Isıl değer yağların ve karbonhidratların vücutta enzimatik parçalanması sırasında, bu maddelerin ateşte yakılmasında olduğuna yakın miktarda enerji serbest bırakılır. Fizyolojik ısıl değer, çeşitli besinlerin (protein, yağ. Karbonhidratlar) vücuda ne kadar enerji sağladığını belirtir.

Enerji ölçü birimi olarak önceleri “kalori“kullanılmıştır. Bir kalori, bir gram suyu 1° c ısıtmak için gereken ısı miktarıdır. Başka deyişle. I litre soğuk suyu (0° c) kaynama noktasına getirmek için 100 kilokalori gereklidir. Günümüzde ısıl değer ölçü birimi olarak jul kullanılır.

Bir kalori 4.18 jule eşittir. Yüksek miktarda hidrojen (h) ve az miktarda oksijen (o) içeren besinlerin ısıl değeri yüksektir. Buna göre en yüksek ısıl değer, yağda (9.3 kkal/g). Alkolde (7.1 kkal). Karbonhidratta (4,1 kkal) ve proteinde (4.1 kkal) bulunur.

Lida form kapsüllerinin desteğini alarak fazlalıklarınızdan kısa süre içerisinde kurtulacaksınız. Kilo vermek ve sağlıklı bir şekilde kilo korumak için mümkün olduğunuz kadar lida kullanmaya özen göstermelisiniz. Lida form kapsülleri sağlıklı aynı zaman da etkili bir kapsüldür. Düzenli egzersiz ve lida desteği ile kilolarınızdan kısa zamanda kurtulacaksınız.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.