Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
13

    

Kilo Vermekte Zorlananlara Lida

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 13 Mayıs 2011 tarihinde eklenmistir.

Kilo vermekte zorlananlara LidaBu programda açlık ve belli yiyecek için aşırı arzu duymanın acil durum olmadığını ve bu duyguya dayanmayı öğreceksiniz. Belki de bu satırları okurken aklınızdan şu düşünce geçiyor olabilir: Bir yiyecek için şiddetli arzu duyduğumda ya da aç olduğumda yemek zorunda olmadığımı biliyorum… Ben yemek istiyorum! Büyük bir olasılıkla açlık grevi yapan kişiler hakkında okumuşsunuzdur. Bu kişilerin günlerce yemek yemediklerini bilirsiniz. Din ya da sağlık nedeniyle oruç tuttuysanız açlık duygusunun artıp azaldığını bilirsiniz.Ancak aç olduğunuzda ya da bir yiyecek için şiddetli arzu duyduğunuzda mantıklı düşünemeyebilirsiniz. Bu isteğinizi gidermek için hemen bir Lida form hapı kullanmanız ya da yemeniz gerektiğini bilirsiniz. Belki de bu düşünce biçimi bize avcı atalarımızdan geçmiştir. Çünkü obezite hastaları yiyecek buldukları zaman tıka basa karınlarını doyururlar ve yiyecek bulamadıkları günler için yiyecek depolarlarmış. Böylece hayatta kalmayı başarabilmişler. Günümüzde yiyecek her yerde var. Ancak beynimiz henüz bu çağdaş gerçeğe ayak uyduramamıştır.Beyninizde oluşan ve sizi ikna etmeye çalışan sese karşı size etkin yanıt vermeyi öğreteceğim. Hemen şu anda yemem gerek! Öğreneceğiniz pek çok teknik sayesinde, dikkatinizi başka yöne kaydıracak, böylece açlık ve yemek için duyduğunuz aşırı istek, inandırma gücünü yitirecek. Kendinize Yalnızca açlık hissediyorum… ya da Bu sadece bir istek… Kulak asmam gerekmiyor… Dikkatimi başka yöne çevirebilirim… Bu duygudan kurtulmak için düşüncesizce yemem gerekmiyor… Bir iki dakika sonra yemediğim için kendimi mutlu hissedeceğim, diyebileceksiniz.Tabi ki Lida kapsül desteği alarak.

Pek çok zayıf insan açlık hisseder ve ara sıra bir yiyecek için şiddetli arzu duyar ancak bu duygularının üzerinde durmaz. Genel olarak pek yiyecek konusunu düşünmezler. Aç oldukları zaman yiyecek bir şey bulacaklarını ya da yemek için uygun durum bulamazlarsa açlığa dayanabileceklerini bilirler. Sıklıkla bir sonraki ara ya da ana öğüne kadar bekleyebilirler.Bu kişiler genellikle Lida kullanan kişilerden oluşurlar.Oysa siz aç olduğunuzda ya da bir yiyeceği şiddetle arzuladığınızda, bu düşüncelerinizi önemsersiniz. Yeniden yeme şansınızın olup olmayacağı konusunda endişelenirsiniz. Hatta belki de yiyecek konusunda sürekli düşüncelere dalarsınız. Açlığınızın ve belli yiyeceği arzulamanızın süresini ve şiddetini abartırsınız. Bu düşüncelerden kurtulmak için hemen yemek istersiniz. Aslında, kilo vermekte zorlanan kişiler açlık ve bir yiyeceği şiddetle arzulamayı acil durum olarak değerlendirirler.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.