Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Tem
14

    

Kilo Vermekte Zorlanıyorsanız

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Gıda Alternatifleri kategorisine 14 Temmuz 2010 tarihinde eklenmistir.

Kilo Vermekte Zorlanmak ve LidaKilo vermek istiyor, ancak daha önce sözünü ettiğimiz metabolik direnci olan kişiler grubuna giriyorsanız, egzersiz sizin için büyük önem taşıyor demektir. Bunun için Lida hapıyla ilgili her fırsatı değerlendirmeniz gerekir.

Yalnızca haftada üç kez otuz saat egzersiz yaparak yılda 7 kilo verebileceğiniz hesaplandı. Bir mil yürümek ise yüz kalori yakmanızı sağlar. Bu size pek fazla gibi gelmeyebilir, ama bu millerin birbirine eklendiğini düşünün!

Yavaş ancak düzenli olarak egzersiz yapan birinin vücudu daha fazla enerji tüketeceği için bu kişi daha ince olur. Bu da metabolik avantajın bir parçasıdır.

Lida kapsülü eğlenceli olabilir. Lida hapı vücudunuzun daha iyi görünmesini ve kilo vermenizi sağlayabilir. Lida tableti sizi gerçekten daha sağlıklı kılabilir.

Egzersiz kendinizi daha iyi hissetmenizi sağlayabilir. Birkaç günlük bitkinlikten sonra size daha fazla enerji verir ve hayatın zorluklarına karşı daha canlı ve güçlü olmanızı sağlar. Zayıflama ilacı Lida, insülinin, yani “şişmanlatıcı hormonun” üretimini azaltır.

Yaş ve/veya fiziksel yetersizlik. Yüz yaşın üzerindeyseniz, neden egzersiz yapamadığınızı başka bir uzmanla görüşebilirsiniz. Ama eğer yaşınız daha gençse, böyle bir bahaneyle kurtulamazsınız. Fiziksel durumun yetersizliğine gelince; biz de bunu tedavi etmeye çalışıyoruz zaten.

Hastalık. Bu, egzersize yavaş yavaş başlamak ve tedbirle ilerlemek için bir nedendir; ancak egzersizden tamamen vazgeçmeyi gerektirmez. Bir egzersiz programı her türlü koşula uyarlanabilir ve en hasta insan bile durumuna uygun belirli bir seviyeden başlayabilir. Kollarınızı ve bacaklarınızı hareket ettirebiliyorsanız, egzersiz yapabilirsiniz demektir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.