Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
04

    

Kilo Vermeyi Lida ile Deneyin!

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Uyarılar, Lida Yorumlar kategorisine 04 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

kilo vermeSağlıklı bir şekilde fazlalıklarınızdan kurtulabilirsiniz. Öncelikle beslenme şeklinize sonra lida haplarını kullanarak sağlıklı zayıflamak mümkündür. İdeal kiloya gelebilmek için mutlaka doğru tercihler yapılmalıdır. Lida form hapları sağlıklı ve güvenilir bir kapsüldür. Lida üzerine yapılan araştırmalarda güvenle kullanabileceğiniz konusunda sizleri uyarmaktadırlar.

Her zaman huzurlu ve zayıf olmak istiyorsanız lida haplarını kullanmalısınız. Bu dallanmalar hücreler arası bilgi iletiminden birinci derece sorumludurlar. Sinapslar yardımı ile bir hücreden diğerine bilginin aktarılması, zincirleme kimyasal reaksiyonlar gerektirir. Beyinde, belli davranışların, belli merkezlerde aktarımlar düzenlendiği bilinmektedir.

Obezite ve şişmanlık hastalığına lida zayıflama kapsülleri yardımcı olacaktır. Düzenli bir şekilde kullanmaya özen gösterin ve kısa süre zarfında kilolarınızdan kurtularak rahat bir hayat sürmenin keyfini çıkarın.

Dolayısıyla belli bir davranış sık tekrar durumunda, nörolojik otoyol denilen nöronlar arası bağın güçlenmesini sağlar. Böylelikle davranışların pek çoğunun öğrenilmiş ve otomatiğe alınmışçasına kendiliğinden olduğu saplanmıştır. Yeni alışkanlıklar edinme süresinin ortalama 3 hafta sürdüğü yaklaşımı da bu esasa dayanmaktadır. Ortalama 3 haftalık süreyle yapılan bir davranış, nöronlar arası bağın güçlenmesi nedeniyle alışkanlık halini alır.

Nörolojik bağlantılar kurulmaya başladığı an, yaşamınız değişmeye başlar. Düşüncenin nöronlar arasında dolaştığını söylemiştik. Amaaa; nöron bağlantısı olan yerlerde dolaşabiliyor. Yani gideceği nöron şehrine yol yapılmadıysa gidemiyor. Bu yolu kim yapıyor? Bu yolu biz yapıyoruz.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.