Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
May
10

    

Kilo Yüzünden Sağlık Sorunu

Yazan (eRiL) Lida Diyetleri, Lida Hakkında Genel, Lida Yorumlar kategorisine 10 Mayıs 2012 tarihinde eklenmistir.

sağlık sorunuKendi zihninizin senaryosunu yakalamış olmanın şaşkınlığı vardır. Neredeyse hayalinizde kendinizi öldürüyordunuz. Hayal kurmak çok güzel birşeydir. Gerçkeleşmesini isteriz ancak bu bazen mümkün olmayabilir. Mesela şişmansanız zayıfladığınızı hayal edebilirsiniz.

Bu gerçekleşebilir bir hayaldir. Mesela lida form hapı ile mümkün olabilir. Lida kullanıpta formuna kavuşan bir çok kişi olduğunu söyelemek mümkündür. Bu nasıl bir senaryo… Sonra tüm bu senaryolar bir gün gerçekleşmeye başladığında, altında yatanın masum bir duygudan başka bir şey olmadığını bilmeniz gerekir. Tek istediği mutlu olmak, sevilmek, aşkı tatmak, değerli hissetmek, işte hepsi budur. Ve bilinçaltı kendi bildiği yönteme göre kocaman bir sağlık sorununu önünüze koyuverir.

Yapılan araştırmalarda uygulanan en verimli zayıflama hapının lida olduğunu belirtmiştir. Lida zayıflama haplarının kullanılmasında en büyük amaç tok tutma özelliği olmasıdır. Sağlıklı bir şekilde zayıflamayı başarmak mümkündür.

Zayıflama hapı orjinal lida ile doğal zayıflama‘ yı başarabilirsiniz. Sizlere kısa sürede zayıflama imkanı sunan lida kapsüllerini mutlaka kullanmalısınız. Kısazamanda forma girmek için mutlaka kullanmalısınız.

Acının bilinçaltındaki kodlanmasına göre, bu hastalık durumu o çocuk tarafından tekrar yaşanmak istenebilir. Çünkü acı veren bir durum gibi görünse de, hastalanmak, bilinçaltında sevgiyi, yüreklendirilmeyi ve gücü simgeler. Bilinçaltı bunu negatif bir durum olarak algılamaz.

Bu durumda, ilgiye ihtiyaç duyduğunda, tekrar acı yaratmak için ortam oluşturması çok doğaldır. Bu durumda ruhuAcımamıştır, ama ruhu yüreklendirilıneyi tatmıştır. Ruhu, sevgiyi ve eğlenceyi hastalık yoluyla deneyim lemistir. Bu durumda bilinçaltı bunu unutmaz. Doktoru rahibe, hastalığın bütün vücuduna yayıldığını söylemişti. Rahip bunun üzerine, cemaatindeki üyelerden kendisi için dua etmelerini rica etmişti. Bir yandan kendisi de dua ediyordu. Aradan belirli bir zaman geçtikten sonra rahip tekrar doktora gitmiştir.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.