Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Nis
30

    

Kiloları Lida ile Nasıl Uzaklaştırırız ?

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Lida Hakkında Bilgilendirme, Orjinal ve Sahte Lida kategorisine 30 Nisan 2010 tarihinde eklenmistir.

Kilolar ve LidaYürüyüş; potansiyel olarak vücuda şekil verme egzersizinin en etkili ve en ulaşılabilir yoludur. Bunu form ve diyet uzmanı Joanna Hail söylüyor. Kendisi Lida zayıflama ürünlerini bizzat tavsiye eden bir uzmandır.

Yürüyerek ve Lida kullanarak kesinlikle formda, sıkı ve kilolardan uzak kalabilirsiniz. En iyi sonuçlar için teknik ve adım çok önemlidir.

Benim Lida destekli yirmi sekiz günlük ‘yürüyerek kiloları uzaklaştırma’ programımla sadece dört haftada beş kilo verip, yirmi beş santim incelen insanlar var! Doğru yaparsanız kesinlikle işe yarayacaktır”. İşte nasıl olacağı:

Öncelikle ideal yürüyüş adımınızı belirleyin:

  1. Yürümeye başlayın ve yürüdükçe her otuz saniyede bir adımlarınızı arttırın (kollarınızı sallayış hızınızı arttırmanız da yardımcı olacaktır), ta ki neredeyse koşacak kıvama gelene kadar. Bu sizin yürüyüşteki kırılma noktanız.
  2. Bu adımdan yüzde 5 veya 10 geriye gittiğinizde ideal yürüyüş adımınızı yakalamış olacaksınız.

Yani hımbıl hımbıl yürümek, isteksizce yürümek, ayak sürümek yok. Parmakları içe bükmek, bir sigara veya atıştırmak için durmak yok. Eğer gerçekten kilolarınızdan kurtulmak istiyorsanız bunu sağlam bir inançla yapmalısınız.

Bir gezintiden çok egzersize benzeyen bir şeyle meşgul olun, daha hızlı kalp atışlarıyla ve yanaklarınızda biraz renkle. Bunu haftada üç veya dört kerede bir, CD’ nin veya iPod’ un tamamen sonuna gelene kadar yapın.

Sahte Lida kullanmak yok! Buna dikkat edebilmeniz ve orjinal ürünü temin edebilmeniz için gereken tüm bilgileri biz size sunuyoruz. Bizi izleyin ve destekleyin. Hiçbir zaman sahte ürün tüketmenize izin vermeyeceğiz. Topuklularla yürümek hem bir sanat hem de bir spor olsa da forma girmek istiyorsanız ayağınıza uyan yaylı spor ayakkabıları giyin. Gucci’n in arkadan geçirmeli ayakkabılarının şu noktada size hiçbir faydası dokunmayacak.

Bunlara uyun ve orjinal ürünle sağlıklı kilo verin.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.