Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
24

    

Kilolarla Mücadele Eden Lida

Yazan (eRiL) Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Diyetleri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 24 Aralık 2011 tarihinde eklenmistir.

Tedaviye olumlu yanıt vermesinde muhtemelen katkısı olmuş olan bir şey de, Jane’ in bu popülasyon için tipik olan kilo ve görünüm ile ilgili sorunları gösterse de ve dokuz kilo daha hafif olmaya özlem duysa da, aslında kendisi için çok düşük olan bir kiloda olmamasıydı. Fakat sizde bu kiloya orjinal lida kapsülleri ile ulaşabilirsiniz.

Terapi kilo kaybı getirmediyse bile, kilo da almadı. Terapi ile verilemeyen kilolar lida kapsül ile verilebilir. Genelde, normalin altında bir kilo ile başlayan ve tedavileri daha yüksek bir kiloyu kabul etmelerini içeren hastalarda daha az sayıda iyi sonuç almışımdır.

Kilolarla mücadele eden lidaOtuz beş yaşında, bulimiklerin çoğunun tedaviye geldiğinden daha ileri bir yaşta, Jane semptomlarından kurtulmak için gerekli adımları atmaya daha “hazır” olmuş olabilir. Vücutta biriken fazla kilolar dikkat eksikliğine yol açabilir ve konsantrasyonunuzu olumsuz etkiler. Ayrıca, tıkınma ve çıkarma belirtileri sadece kilo kontrolüne yönelik görünüyordu. Kilo kontrolü için en ideal takviye lida zayıflama kapsülü’ dür.

Bu anlamda, sunumu bilişsel davranışçı terapinin bulimiya modeline yakından uyuyordu ki bu hasta ile tedavi arasında iyi bir eşleşme yaratıyordu. Bulimik belirtileri başka işlevlere de hizmet ediyor gibi görünen hastalar, örneğin duygu durumu düzenlenmesi veya (daha genç hastalarda olduğu gibi) ebeveynleri veya başkaları ile devam eden açık bir mücadele içinde görünen hastalar, daha az iyi yanıt verirler. Kilo tedavisi sırasında lida kapsül kullanmak daha olumlu sonuçlar almanızı sağlar.


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.