Lida Yosun Jeli Lida Meizi Çay

 
Ara
06

    

Kilonuzu Lida ile Dengeli Vermenin Yolları

Yazan (admin) Egzersiz ve Spor, Genel Zayıflama Bilgileri, Lida Hakkında Bilgilendirme kategorisine 06 Aralık 2009 tarihinde eklenmistir.

Şimdiye dek kilo sorunları ile tanışmamış olanların, Lida ile bundan sonra da şişmanlamamak, doğal ağırlıklarının sürekli olarak üzerine çıkmamak için neler yapabilecekleri ile ilgileneceğiz.

Önce küçük bir hatırlatma: Mevcut ağırlığından memnun olanlar, eğer bu düzeyde kalabilmek için, ayrıntılarıyla ele aldığımız kısıtlamacı dayatmacı önlemleri yoğun olarak kullanmak zorunda kalıyorlar. Lakin bunlara en azından Lida varolduğu sürece gerek yok! Kendilerini tatmin eden ağırlıkta tutunabiliyorlar, ama bunun bedelini de yaşamlarında, ruhsal ve bedensel yapılarındaki hasarlarla ödüyorlarsa, onları kilo sorunları yaşamayanlar olarak değerlendirmemiz mümkün değildir. Bizler bu kadar sıkan, moral bozan hatta psikolojik denge bozan sıkıcı diyet yada kısıtlamaların Lida sayesinde artık varolmadığını savunuyoruz. Bir diğer deyişle, terazinin ibresini tek ölçüt olarak alıp, şu kilodaysanız, ya da şu kilo aralığındaysanız sizin için sorun yoktur, diyemiyoruz. Her işin bir kolayı var deyimi Lida sayesinde zayıflamada da artık mevcut!

Öyleyse kilo sorunları ile tanışmamış olmanın bizim için ne anlama geldiğini netleştirelim:
Mevcut ağırlığınız sizi rahatsız etmiyorsa belki zaman zaman aklınıza birazcık daha ince olsaydım fena olmazdı, daha hoş olurdum, gibi düşünceler gelse de, bunları çabucak unutuyorsanız ve özellikle bu amaçla herhangi bir girişimde bulunmadınız, ya da bir girişimi planlamadıysanız.

Mevcut ağırlığınız, sizin hayatınızı zorlaştıran herhangi bir sağlık sorunu yaratmıyorsa, bugüne dek kilo vermek ya da şişmanlamamak için enerji kısıtlaması dayatan herhangi bir yöntem uygulamak ya da hareketi artırmak zorunda kalmadıysanız, bugüne kadar kilo vermek ya da şişmanlamamak için bazı besin veya besin gruplarını sofranızdan uzaklaştırma girişiminde bulunmadıysanız.

Yani özetle sizi rahatsız etmeyen bir ağırlıkta herhangi özel bir çaba göstermeden bugüne kadar tutunabildiyseniz,  sizi çekinmeden kilo sorunları ile tanışmamış insanlar arasına dahil edebilirsiniz.

Ufak fazlalıklarınızdan egzersiz ve spor ile yada iş temposunda kurtulamıyorsanız size günaşırı Lida programını tavsiye edeceğiz. İleriki yazılarımızda bu programdan bahsedeceğiz. Orjinal Lida’ yı takip edin!


Yorum Gönder

isim: 
E-mail: 
Web Siteniz: 
Yorumunuz: 

Çin konuşlu fabrikasında Lida turunç filizleri ile üretilmektedir.